Letos na jaře uvádí značka Lučina na trh dva nové výrobky do salátů.

26.04.2022

Když se řekne Lučina, většina lidí si představí krajíc chleba namazaný pořádnou vrstvou svěžího tvarohového sýru. V letošním roce ale novinky od Lučiny rozšíří nabídku salátových sýrů. Lučina se tak chystá do segmentu, kde zatím měla pouze jednoho zástupce - Lučinu Salátovou.

Nabídka se rozšiřuje o Lučinu Mozzarellu, která je skvělá nejen do tradičního caprese salátu.

Další novinkou je Lučina Trio Light, ideální pro ještě chutnější lehký salát, který oceníte zejména v horkých letních dnech. Tento sýr typu "burgo" je velmi populární hlavně ve Španělsku, u nás je to však naprosto unikátní novinka. Velkou výhodou tohoto výrobku je také velmi praktické balení rozdělené na 3 porce, přičemž každá obsahuje pouze 72 kcal. Tak neváhejte a připravte sobě nebo svým blízkým výborný salát s našimi novinkami.

Připravte něco fantastického s Bambino Toast & Burger

Počasí venku předznamenává, na co se každoročně těší všichni gurmáni: start nové grilovací sezony! Co tam máme letos? Vypečené toasty a skvělé burgery s novými plátky Bambino!

Ementál a čedar: v kombinaci s toasty, sendviči, burgery či wrapy není nic lepšího! Nové Bambino plátky vynikají nejen cool designem, ale především svou chutí. Poctivá receptura obsahuje nejvíce sýru na trhu, díky čemuž je chuťový zážitek z plátků opravdu intenzivní. Bambino Toast & Burger můžete ochutnat s příchodem jara. Rozpalte gril nebo troubu a pusťte se do přípravy něčeho naprosto skvělého. Plátky Bambino si pak nebude těžké zamilovat.