Proč a jak vznikl e-shop Biosense

20.06.2021

Jmenuji se Pavlína Segeťová a ráda bych popsala začátek svého podnikání, které jsem založila na rodičovské dovolené, kdy jsem zjistila, že spoustu času trávím neproduktivně, například, když dcera spinkala a stále byl ve mě ten houževnatý člověk, který se chce učit něco nového a také něčeho dosáhnout sama pro sebe. Při dlouhých procházkách s dcerou v kočárku jsem přemýšlela o tom, co bych ještě chtěla dokázat. Jednou jsem narazila na citát "Můžeš být kýmkoliv, stačí chtít" a chtěla si tak trochu vyzkoušet, zda to bude skutečně fungovat i na mě. Biosense je spojení mé velké vášně - kosmetiky a vytvoření si práce podle mých snů. Název Biosense vznikla spojením slova BIO, aby bylo hned zřejmé, že jde o přírodní kosmetiku a SENSE, který v překladu znamená smysl, protože správně zvolená péče má potěšit téměř všechny vaše smysly. Učila jsem se vše o e-shopech od začátku a sama, postupně tak vznikal název, logo i celková filozofie Biosense.
Začala jsem hledat, jakou kosmetiku bych chtěla mít ve svém portfóliu a zvítězila jednoznačně ta přírodní, protože chci ukázat ženám, že i přírodní kosmetika je dostatečně účinná a ještě je šetrná k naší pokožce a přírodě. Po čase jsem zjistila, že je konkurence v tomto odvětví opravdu velká, proto mým cílem není jen mít e-shop, ale vytvořit místo, kam ženy i někdy třeba muži budou chodit pro inspiraci, rady a také pro kvalitní přírodní kosmetiku. Zvolila jsem tři značky přírodní kosmetiky, které jsou každá originální, ale zároveň se jistým způsobem mohou doplňovat. Klient si snadno vybere péči o svoji pleť po jednotlivých krocích.

Svou práci dělám srdcem a postupně buduji místo, kde mohou klienti najít tu ideální péči pro sebe a my jim s tím rádi pomůžeme. Našim hlavním mottem je, aby o sebe naši klienti pečovali s láskou, se kterou byla pro ně naše kosmetika vyrobena a že to není jen péče o pleť nebo pokožku, ale rituál krásy, který je jen o nich samotných.

www.biosense.cz