Během posledních 30 let narostl počet alergií v populaci o 100 %. Každý třetí člověk v ČR měl někdy nějakou alergickou reakci, 35 % lidí je atopiků a čísla stále rostou, zejména u dětí. Západní léčba je zaměřena na identifikaci a odstranění alergenů, případně na potlačení nežádoucích příznaků, kterými se alergie projevuje.

Jsme v novém roce a transformace z loňského roku pokračují dál. Minulý rok nás hodně učil a dával nám spoustu možností jít do sebe. Mnohdy ani nešlo nic jiného dělat, za což můžeme z celého srdce vnitřně poděkovat. Všímali jsme si, že díky změnám mnoha frekvencí nešlo v podstatě na nic pořádně navazovat. A pokračuje to dále. Bude ještě trvat,...

Při praktikování přírodní magie se hojně využívá intuice a imaginace. Intuice nám umožňuje získávat fakta a informace jiným způsobem než na základě logických souvislostí nebo pěti "oficiálních" smyslů. Intuice je právě ten "šestý smysl", který v dnešní době bohužel často necháváme ležet ladem.

Úspěšná profesionální golfistka Šideri Váňová (30) se nezastaví. Hraje a intenzivně trénuje téměř celý rok. Přesto, nebo právě proto dobře ví, že se o svoje tělo musí neustále starat. Klíčová je podle ní vyvážená strava a kvalitní spánek. Sází ještě na něco dalšího?

Spouštíme se ze severu na jih, vlevo pod námi se líně převaluje moře, do něhož na obzoru vtéká kašírované nebe. Vpravo se tyčí pahorek, nad nímž prolétávají v akrobatických formacích letadla, která malují na oblohu stuhy v barvách italské trikolóry. Než se dostaneme na vrchol kopce, na němž se usadilo kamenné hnízdo s majestátní bazilikou, rozhoří...

Asi každý člověk má své opakující se návyky, rituály a zvyky, které mu napomáhají utvářet vnitřní stav, který je vnímán jako radostný, uvolňující a relaxační. Asi každý člověk má své návyky, které mohou tělo ovlivňovat ve směru opačném, tedy způsobovat sebeničení až sebezkázu.

Máte v oblibě luštěniny? Jak často si je dopřáváte? Které máte v oblibě? Nejsem vegetariánka, ale luštěniny jsem si velmi oblíbila z moha důvodů, o které se s vámi ráda podělím. Doufám, že vás recepty budou opět inspirovat.