4 tipy na originální podzimní dekorace

12.10.2021

Podzim je nejlepší doba na tvoření. Venku bývá sychravo a tak můžeme klidně zůstat doma v teple a trochu toho barevného podzimu si udělat tam. Máme pro vás několik nápadů, jak si zútulnit domov a vykouzlit tu pravou podzimní atmosféru.

1. Pletené bytové doplňky

Je jedno, jestli jste fanda háčku, jehlic nebo teprve s ručními pracemi začínáte. Stačí dobrý návod, bavlněná šňůra a mužete začít čarovat.

Z bavlněných šňůr Berry si můžete vytvořit košíky, pufy na sezení, polštářky nebo třeba prostírání.

Srozumitelné a podrobné návody najdete zde.

100% bavlněné šňůry Berry koupíte v obchodě Tvorboshop - jsou vyráběné v česku a celé z recyklované bavlny.

2. Macrame a lapače snů

Macramé nebo-li drhání je letos zase v módě. Zkuste to moderně a pomocí pár uzlíků si vyrobte dekoraci, kterou vám bude závidět každá sousedka. Začít můžete s něčím malým a jakmile se naučíte základní uzly, zvládnete I velké dekorace na zeď, zdcadlo nebo na terasu.

Návod na klíčenky najdete zde.
A návod na lapač snů tady

3. Podzimní věnec snadno a rychle

Výroba podzimních věnečků je rychlá a jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Na věnečky lze použít opravdu cokoli, co najdeme v lese nebo na zahradě a lahodí našemu oku. Podzimní plody jsou navíc trvanlivější než třeba ty letní, takže vám dekorace dlouho vydrží. Vyrábět můžete I z látek nebo přízí. Malou inspiraci najdete zde.

4. Plstěné panenky a skřítci

Technika suchého plstění už vyžaduje trochu cviku, ale výsledek bude stát za to. Jemná vlna, která se tvaruje do výsledné podoby ostrou plstící jehlou, se prodává v mnoha barevných odstínech.
Návod jak začít a co použít najdete zde.
A materiál zde.

Vše pro tvoření nejen na podzim najdete na www.tvorboshop.cz.