5 dimenzí omlazení pokožky & udržení mladistvého vzhledu

18.03.2024

Snad každá žena, která zpozoruje při pohledu do zrcadla známky stárnutí pleti, zatouží vrátit čas alespoň o několik let zpět. Kůže stárne již od narození, ale cca od 33 let známky stárnutí přibývají rychleji. Věk snížit nelze, ale profesionální kosmetická péče zvládne minimalizovat mnoho příznaků stárnutí. Proto profesionální kosmetika Belico nabízí nové Effect přípravky a ošetření, která přinášejí optimální řešení proti pěti dimenzím procesu stárnutí.

1D – Ochrana pleti

První dimenze se zaměřuje na zlepšení vlastní obranyschopnosti pleti, která je základem pro její zdravé a úspěšné omlazení. Obnova přirozeného ochranného systému pokožky pomáhá lépe zadržovat vlhkost a eliminovat případná svědění, zarudnutí a přílišnou citlivost. Díky tomu je další péče pokožkou mnohem lépe přijata.

2D – Vlhkost

Druhá dimenze se soustředí na zásobení pleti vlhkostí a její udržení. Do hloubky hydratovaná pleť vypadá zdravě, svěže a je pevná. Dehydratace je první známkou stárnutí pleti, a proto je jí nutné předcházet již cca od 20. roku života.

3D – Vyhlazení

Třetí dimenze se zaměřuje na eliminaci mimických vrásek, které jsou přirozeným příznakem stárnutí. K jejich vyhlazení používáme látky, které omezí stahování mimických svalů látkami, které mají podobný účinek jako Botox, ale pronikají do pleti bez vpichů.

4D – Pevnost

Čtvrtá dimenze cílí na zvrácení škod vzniklých působením negativních faktorů životního prostředí na naši pleť, jako jsou vrásky, pigmentové skvrny, suchost, hrubost a citlivost.

5D – Detoxikace

Pátá dimenze napravuje škody vzniklé vázáním sacharidů na bílkoviny v pleti, zejména na kolagen a elastin. Tak je možné opět zpevnit i pleť, která je v důsledku tohoto procesu unavená, povadlá a tvoří se na ní stále více vrásek.

Konkrétní přípravky pro domácí péči i postupy vždy pro klienty sestavují profesionální kosmetičky na základě osobní konzultace a v rámci klientského servisu u nich lze využít i záruku účinnosti. Takže klienti Belico Derma Concept vždy mají jistotu, že jejich investice do péče o pleť přinese výsledky.

Podrobnosti o produktech naleznete na www.belico.cz.

foto: belico.cz