5 TOP superpotravin ukrytých v zelené tabletce

25.11.2021

Zelené super rostliny obsahují širokou škálu vitamínů, minerálů, enzymů a esenciálních aminokyselin. Svůj jídelníček si tak doplníte o důležité živiny v jejich přirozené podobě. Podpoříte tak odolnost organismu, úpravu střevní mikroflóry, trávení i detoxikaci. Doplníte energii na každodenní shon.

Populární zelené kvarteto

Chlorella navazuje na sebe škodlivé látky, čímž přispívá k detoxikaci organismu. Podporuje vitalitu a energii, imunitní systém, zajišťuje mikrobiologickou rovnováhu ve střevech.

Sladkovodní řasa Spirulina působí antioxidačně, pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi, podporuje imunitu a zlepšuje trávení.

Mladý zelený ječmen se sklízí v nedozrálé podobě, protože v této fázi růstu je vynikajícím přírodním zdrojem vitamínů ze skupiny B, vitamínu C, E, K, draslíku, vápníku, mědi, železa, fosforu či hořčíku, vlákniny, chlorofylu, beta-karotenu, 17 z 20 základních aminokyselin.

Nedozrálá zelená pšenice je známá jako "odkyselovač" organizmu, podobně jako mladý zelený ječmen obsahuje celou řadu vitamínů, minerálů a stopových prvků.

Jak jednoduše nabít své zelené baterie

Již nemusíte sypat po lžičkách, míchat drinky, ani užívat každou rostlinu samostatně. Vývojáři z české společnosti Astina Pharm přišli na to, jak za dodržení šetrných postupů transformovat nejoblíbenější druhy super rostlin v BIO kvalitě do podoby zelených tabletek. Na základě posledních poznatků a vědeckých doporučení tak vznikl unikátní produkt s vyváženým přírodním složením, bez genetických úprav, bez lepku a alergenů.

Produkt Astina GREEN KVARTETO obsahuje Chlorellu, Spirulinu, mladý zelený ječmen a pšenici. Jeho složení a účinek umocňuje kurkuma, rovněž superpotravina, která odlišným mechanismem působení podporuje játra, kosti a klouby, nervový, imunitní a dýchací systém. Doplněk stravy zakoupíte v BENU lékárnách, dm drogeriích, dobrých e-shopech, na požádání lze objednat ve Vaší oblíbené lékárně.

Více informací o produktech na www.astinapharm.cz.