7 erotických hraček, se kterými bude váš sex lepší

04.08.2021

Lepší sex znamená pestrost, energii, vitalitu a lepší kvalitu života. Je jedno, jestli jej máte jednou nebo čtyřikrát týdně. Důležitý je pocit uspokojení. Erotické pomůcky zpestřují masturbaci i sex ve vztahu. Někdy jsou dokonce jedinou cestou k orgasmu. A které jsou ty nejlepší?

Vibrátor pro páry

We-Vibe Chorus je úžasný dobíjecí vibrátor pro páry. Je navržen tak, aby přinesl potěšení oběma partnerům při milování. Atmosféra společného vzrušení a vnímání vibrací je neuvěřitelně krásná a maximálně pár spojuje.

Womanizer - Za minutu na vrcholu!

Womanizer je unikátní stimulátor klitorisu. S Womanizerem dosahují orgasmu i ženy, které do té doby měly s jeho dosažením potíže nebo jej nedosahovaly vůbec. Výjimkou nejsou ani několikanásobné orgasmy. Dá se použít o samotě i při milování s partnerem.

Masážní hlavice

Tato hračka je spojována se silnými i mokrými orgasmy. Vibrace jsou obvykle velmi intenzivní a jejich síla zamává i s náročnou ženou. Výhoda masážní hlavice je ta, že se dá použít i při předehře k masáži celého těla.

Vibrační vajíčko

Tato malá nenápadná hračička je skrytý sexuální démon. Představte si, že jste například v kině, v restauraci nebo jen tak na procházce ve městě. Máte zavedené vibrační vajíčko a partner si s vámi hraje. Dálkovým ovládáním zesiluje a zeslabuje vibrace, o horké chvilky nebude nouze.

Anální pomůcka

Anální sex buďto oslavujeme nebo zatracujeme, není nic mezi tím. Pokud ho žena nesnáší, tak obvykle proto, že má špatnou zkušenost. Pokud se ale jde na všechno pomalu, použije se kvalitní lubrikační gel, tak jde o velice vzrušující praktiku.

Návlek na penis

Někdy může k dokonalému sexu chybět jenom kousíček, a to doslova. Návlek penis prodlouží a přidá mu na objemu. Návlek navíc tlumí citlivost penisu a pomáhá oddálit ejakulaci. Větší výdrž - více orgasmů pro ženu.

Stimulační krémy a spreje

Citlivost intimních partií se dá snadno podpořit stimulačními prostředky. Ty pomáhají většímu prokrvení a působí příjemným hřejivým pocitem. Každý dotek bude více vzrušující a vy si sex více užijete.

www.eroticcity.cz