Získejte vysněnou postavu a více volného času s Yes Krabičkami

20.04.2023

Cesta za vysněnou postavou může být v závalu ostatních povinností velmi náročná. K docílení skvělé formy však neexistují žádné zkratky, bez správné stravy to zkrátka nepůjde. Od toho tu jsme my, Yes Krabičky! Vymyslíme za vás recepty, nakoupíme, uvaříme, spočítáme kalorie a jídlo vám doručíme až ke dveřím. Vy tak ušetříte spoustu času a konečně získáte vaši vysněnou postavu!

Kvalitní suroviny jsou základ

Kvalita by měla být základem ve všech ohledech. V rámci stravy obzvlášť. Proto používáme to nejkvalitnější, co nám gastronomie nabízí. Žádné polotovary a mražená zelenina. Do krabiček pečlivě vybíráme pouze to, za čím si opravdu stojíme. Navíc třeba do krabiček vůbec nedáváme bylinky, které podléhají zkáze v krátkém časovém horizontu, jelikož jsme zjistili, že by vám přišly ve stavu, který nesplňuje náš vysoký standard. Přesvědčte se sami a ochutnejte.

Kdo pro vás krabičky připravuje

Každý pokrm připravuje špičkový šéfkuchař Radek Hasman, který je držitelem prestižního ocenění Michelin Bib Gourmand. Má za sebou letité zkušenosti v gastronomii, které sbíral v Itálii a v Evropě v těch nejlepších restauracích. Radek pro vás každý den s pečlivostí připravuje lahodné a zároveň vyvážené pokrmy. Nechte si chutnat přímo od mistra!

Dnes jsme navařili, zítra obědváte

To je jedna z mnoha výhod Yes Krabiček. Jídlo nenavařujeme na několik dní dopředu, ale pouze na následující den. To znamená, že dnes uvaříme, dnes také doručíme a vy si následující den budete vychutnávat snídani, která byla připravena před méně než 24 hodinami.

Programy přímo pro ženy

V rámci důkladnější personalizace jsme zařadili i balíčky speciálně pro ženy. V nich jsou recepty upravené tak, aby byly maximálně vhodné pro ženský organismus. Vybrat si můžete mezi 1250, 1500 a 1750 kcal, takže balíčky jsou vhodné jako krabičková dieta jak pro ženu s pasivnějším životním stylem, tak pro aktivní sportovkyni.

S Yes Krabičkami se k vaší vysněné postavě doslova projíte s chutí! To zní skvěle, co myslíte?

yeskrabicky.cz