Adventní mlsání

27.11.2021

Nastává adventní čas a společnosti Milka si pro vás připravila adventní čokoládové dobroty, které potěší každého mlsouna.

To nejjemnější čekání

Adventní kalendáře neodmyslitelně patří k Vánocům a v oblibě je mají hlavně ti nejmenší. Připomínají totiž blížící se kouzelný den plný dárků. Odpočítávání dní se stane příjemnějším díky čokoládovým postavičkám, které se ukrývají v Milka adventním kalendáři. Jsou vyrobeny z té nejjemnější čokolády z alpského mléka, které zpříjemní adventní čas celé rodině.

Gramáž: 200 g
Doporučená cena vyobrazeného kalendáře: 179,90 Kč / 5,99 €

Klasika v novém balení

Milka Santa není jen poslem dobré nálady, ale při čekání na Štědrý večer potěší i ty nejmlsnější jazýčky. Nejjemnější čokoláda z alpského mléka harmonicky doplní adventní atmosféru a udělá radost všem generacím. Čokoládové figurky se navíc skvěle hodí jako mikulášská nadílka. Letos se Milka Santa nově představí v tradičním červeném obleku s fialovým pytlem plným dárků.

Gramáž: 90 g za doporučenou MOC 55,90 Kč / 2,29 €

Gramáž: 45 g za doporučenou MOC 29,90 Kč / 1,19 €

Sněhová nadílka

Vánoce na sněhu patří k té pravé atmosféře stejně jako vůně vánočního cukroví. Milka SnowBalls Milk nebo Oreo jsou ale tou pravou cukrovinkou, která vám zaručeně přiblíží zasněženou vánoční náladu. Nejjemnější mléčná čokoláda ve tvaru sněhových koulí plněná krémovou náplní z lahodného alpského mléka či sušenek Oreo potěší malé i velké labužníky. A sněhové dobrodružství může začít!
MOC: 89, 90 Kč