AHAVA - unikátní kosmetika z mrtvého moře

19.11.2021

Láska....

AHAVA v překladu z Hebrejštiny znamená "Láska".
Mrtvé moře se nachází 420m pod úrovní světového oceánu, je nejnižším odkrytým místem na zemském povrchu a má nejvyšší koncentraci minerálů na světě - až 10 krát více než jiná moře.

Královna Kleopatra...

Už v dávných dobách navštěvovala často Mrtvé moře královna Kleopatra pro jeho blahodárné a zkrášlující účinky.

Kosmetika AHAVA je vyrobena ze 100% přírodních ingrediencí ověřených staletími, s využitím těch nejmodernějších technologií.

Jedinečné a unikátní složení...

Kosmetika AHAVA má jedinečné a unikátní složení, které zabraňuje tvorbě vrásek a ty existující účinně vyhlazuje díky mnoha patentovaným složkám.

Pomáhá při bolestech kloubů a má neuvěřitelné výsledky při potlačení všech kožních problémů - Prosiáza, Ekzém, Dermatitída, Seborea apod.

Posiluje vlasy a zabraňuje jejich vypadávání.

Patentovaná složka Osmoter™...

Všechny výrobky AHAVA obsahují exkluzivní patentovanou složku - Minerální pleťový Osmoter™ - obsahující 21 minerálů z Mrtvého moře.

Zlepšuje stav pleti, zabezpečuje její regeneraci a přispívá k udržení optimální hladiny vlhkosti pleti. Chrání pokožku před poškozením způsobeným znečištěným prostředím a zpomaluje proces jejího stárnutí. Výsledkem je obnovená pružnost, zdravější a neuvěřitelně měkká pokožka s mladistvým vzhledem.