ASTROFEJETON aneb co na to Žofka?

02.05.2022

2.5. - 8.5.
A máme tu nejkrásnější měsíc roku a s ním i retrograditu Pluta a tedy hurá zpět do štol, zjistit, kde jsme přehlédli zlatou žílu....je potřeba rozebrat, rozkutat, roz...cokoli, abychom ji nalezli. Tato cesta do hlubin, nikoli študákovi, ale naší vlastní duše, potrvá do 8.října.

Pondělí 2.5.
Venuše vstupuje do znamení Berana a začíná tak svůj nový cyklus. V tomto znamení je divoká, odvážná, mladinká...Stále je ještě na dosah Jupiteru, který může zesilovat její stavy...ženské spokojenosti či nespokojenosti. Odevzdanost Venuše v Rybách, přehnaná obětavost a nekonečné pochopení, je pryč. Venuše v Beranu, zdravě sobecká, začíná vymezovat prostor a odkazovat vztahová podivna do definitivní minulosti.

Úterý 3.5.
Slunce již téměř ve spojení s Uranem. Naše vědomí si jde pro dávku odvahy, rebelie, razantní změny, aha uvědomění, které jsou sice ledovou sprchou, ale dávají šanci, posunout se ze zdánlivě neřešitelných situací.

Středa 4.5.
Venuše ve značném napětí s Lilit i rychle mizícím napětí s Lunou. Rozpor mezi tím, kam a ke komu patřím a tím, co doposud umožňuje realita.

Čtvrtek 5.5.
Mars ve výborném spojení se Sluncem i Uranem. Vyjasňuje se, energie začíná proudit, procesy jsou konstruktivní, řešení vnímavá k tomu, co je nutné vykonat a změnit. Heslem času je vnímavá výkonnost.

Pátek 6.5.
Pluto s Jupiterem ve výborném, ozdravujícím spojení...kutáme hluboko ve svých kořenech, uvolňujeme dávné tenze, bloky, programy a našemu tělu i životu nesmírně prospíváme.

Sobota 7.5.
Slábne tenze Saturna s lunárními uzly...pokrok, vývoj, změna...nelze je zastavit a tak se této nutnosti zhostíme buď dobrovolně či jsme pákami našeho osudu donuceni.

Neděle 8.5.
Venuše navazuje příjemný kontakt jak s Lunou, tak i Merkurem. Myšlenky i pocity se kloní více pozitivním směrem, máme radost, optimismus z nastalých změn tryská a proudí.
Krásný čas přátelé

Markéta Vostrá, astrolog
Astrobrožury pro Váš osobní horoskop na www.astrobutik.cz