ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

15.11.2021

15.11.- 21.11.
Na nebeském hřišti je rozehrána podivu- hodná hra, která zvyšuje u diváků napětí nad únosnou míru...
Luna se tento týden pohybuje znamením Berana, Býka a Blíženců.

15.11.pondělí
Máme tu rozehranou parádičku...Mars v napětí se Saturnem a téměř v opozici s Uranem. Výbušnost, podrážděnost, neklid, náhlé jen těžko předvídatelné změny. Saturn blokátor akceschopnosti, nechce povolit, zatímco Uran by s chutí rozmetal úplně vše.

16.11. úterý
Venuše - ženský princip, v pěkných aspektech jak s Martem, tak i Uranem. Podpora, uznání hodnot a kvalit, se vlévá do děje plného tenzí a dramatu.

17.11. středa
Sváteční den bude neméně zajímavý...Luna přechází přes Uran a do vznícené, revoltující nálady, vnese touhu býka, přestat druhým dělat vola. Mars ve Štíru s chutí vytahuje s podzemních krytů všechno to, co nemělo být věděno, spatřeno, pochopeno, zviditelněno...opět silné okamžiky pro obrodu lidstva.

18.11.čtvrtek
Slunce v napětí s Jupiterem vnáší do děje nedostatek rozvahy, přehnanost, neklid, frustrace ze stávající reality. Další výživný aspekt, který zvyšuje absurditu současné doby.

19.11.pátek
Merkur v napětí s Jupiterem...vyřčená slova, predikce, úvahy, zaručené zprávy, je třeba velmi ředit, vzhledem k jupiterskému nekontrolovatelnému šíření a zveličování.

20.11.sobota
Luna se potkává s Lilit...co je pravda a co lež? Nejde uvěřit všemu, ale nejde ani nevěřit ničemu...začíná se hledat pravda, která měla být skryta...

21.11.neděle
Saturn s Uranem se do sebe opět opírají a zkouší, kolik toho ještě sneseme. Naštěstí je toto třetí a poslední kolo jejich tahanic, které se završí v polovině února a s tím i jedna velmi zvláštní etapa.

Astrolog: Markéta Vostrá

Zdroj: Časopis Rituals, cesta životem