ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

17.01.2022

17.1.- 23.1.

Na nebeském hřišti dojde v tomto týdnu ke střídání na slunečním trůnu....

17.1. pondělí

Stále ještě couvající Venuše v Kozorohu, tváří v tvář Luně v Raku, která se snaží v kratičkém čase, který je jí umožněn, zkorodovat ztuhlé nánosy, pod kterými tato Venuše izolovaně, osamoceně žije. Sošná, křehká a jen stěží přístupná.

18.1.úterý

Úplňkový den, který je tentokrát obohacen o celou řadu dostavivších se přísedících. Pluto, Selene, Juno...podpoří nejen uvědomění, ale vzhledem k pěkné vazbě se vzestupným lunárním uzlem i otočku kormidla do směru, kterým je nutno se vydat.

19.1. středa

Merkur spolu s Uranem v tenzi, což vzhledem k tomu, že Uran je vyšší oktávou Merkura, může být vnímáno jako problém šéfa a podřízeného. Zatímco velení se handrkuje s výkonnou jednotkou, která je popichována Lunou z opozice...zdá se, že obvyklý řád vystřídala anarchie...a to zejména v oblasti vnímání autorit.

20.1.čtvrtek

Slunce vstupuje do znamení Vodnáře a všichni vzdušňáci a ohniváci, se konečně pořádně nadechnou. Naděje, vize, uvolnění, směr budoucnost.

21.1.pátek

Mars toho času bez vazeb, pluje, odpočívá, jede na volnoběh a jen tak povrchově zjišťuje, kde má význam zakotvit a rozvinout dlouhodobé strategie a kde nikoliv.

22.1.sobota

Lilit již nějaký čas v napětí s Neptunem. Mořský domov není v tuto chvíli bezpečnou skrýší pro Lilit. Vlny vyplavují k břehu to, co mělo zůstat navždy skryto, to, co osnovalo intriky ze zákulisí a zaměňovalo obsahy zpráv. Opět téma pravdy a lži.

23.1.neděle

Merkur docouval ke Slunci a přináší další mnohá uvědomění s hodně zajímavými podněty i dopady, které mohou být kvitovány s povděkem, pochopením a hlavně reálným posunem v místech, kde se naše vědomí cítí dlouhodobě zataraseno.

Krásný čas přátelé

Markéta Vostrá, astrolog

www.astrobutik.cz