ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

24.01.2022

24.1.- 30.1.

Na nebeské báni vcelku klidno. Osudoví hráči jsou již všichni v přímém chodu. Z osobních planet zatím stále couvá Venuše a Merkur.

24.1.pondělí

Mars vstupuje do znamení Kozoroha, kde na rozdíl od předchozího působení v rozmáchlém Střelci, svoji energii postahuje a podobně jako leaser s ní bude vysoce efektivně působit na konkrétní body, děje a situace.

25.1.úterý

Venuše v pěkné vazbě s Neptunem si může ujíždět na vlnách iluzí, které řeší nejideálnějšími způsoby vše, co by potřebovala vůbec nějak vyřešit ona sama. V pozitivním úchopu, je tato vazba výborná na tvorbu či vylepšování sebe sama.

26.1.středa

Merkur vstupuje opět do znamení Kozoroha. Mysl se tak poměrně rychle dostane do zcela pragmatického, střízlivě uvažujícího, úsporného rytmu. Opětovná návštěva u Pluta dokončí všechny ať již chtěné či nechtěné proměny, úpravy, uvědomění a to v oblasti vztahů.

27.1.čtvrtek

Merkur, Pluto, Selene, Juno, opět v jedné lajně a vynikajícím spojení se vzestupným lunárním uzlem. Nastupujeme směr budoucnost, která v sobě nese principy harmonie, stabilizace, chápání podstaty opravdových a nutných hodnot pro život jako takový.

28.1.pátek

Slunce v napětí s Uranem. Snaha měnit některé faktory bytí předčasně, nekontrolovatelně a nekoordinovaně, přičemž výsledek může být z dlouhodobého hlediska kontraproduktivní.

29.1.sobota

Venuše se ve svém retrográdním pohybu konečně zastavila. Na své zpětné pouti vyvolala mnohé z minulosti, co potřebovalo být znovu prožito, pochopeno, pojmenováno, změněno. Nyní vzhůru kupředu!

30.1.neděle

V Kozorohu je nyní poměrně vyhuštěný prostor..Luna, Merkur, Venuše, Mars, Pluto, Juno, Vesta, Selene..a v nás nejinak, neboť tyto archetypy rezonují s našimi konkrétními vnitřními vrstvami. Vzhledem k podpoře Urana i vzestupného lunarniho uzlu, stoupáme sice do strmého kopce, ale proto, abychom dosáhli nejen značného rozhledu a perspektivy, ale i nutného odstupu od notoricky známých situací, myšlenek, pocitů atd.

Krásný čas přátelé

Markéta Vostrá, astrolog

Astrobrožury všech osobních planet ve všech znameních včetně ascendentu, na www.astrobutik.cz