ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

31.01.2022

31.1.- 1.2.
Týden který je před námi nás vnese do druhého měsíce tohoto roku. Týden velmi markantních uvědomění.

31.1.pondělí
Venuše již v přímém směru a výborné vazbě s Uranem. Čas na změny směřování v oblasti vztahové i finanční.

1.2.úterý
Dnes začíná nový lunární cyklus i nový měsíc. Nov proběhne ve znamení Vodnáře, za přítomnosti Saturna a ve vysokém napětí na Urana. Tato nálož odstartuje zcela nečekané změny, uvolnění zátaras, bloků, doposud nevyjádřených vnitřních stavů, pravdu tam, kde byla ukryta za milosrdnou lží.

2.2.středa
Retrogradní Merkur ve spojení s Plutem. Do mysli prosakuje sice zatím možná nepřijatelné, ale přesto vědění, kudy dál...

3.2.čtvrtek
Mars se již zachytil Venuše...oba v Kozorohu, snažící se dosáhnout nadhledu, perspektivy i odstupu od minulosti, která se jeví příkrá, nehostiná, sužující, nenasycující. Pěkné vazby Jupitera a Urana jsou garanty postupů správným směrem.

4.2.pátek
Merkur přestává couvat a chystá se na opětovný přechod územím Pluta. Čas vzácných a mocných poznání a pochopení.

5.2.sobota
Napětí mezi Neptunem a Lilit vyplavuje z oceánu poklady, které na první pohled nevypadají příliš lákavě. Přesto stojí za to tuto amorfní hmotu vyplavenou z našeho podvědomí pečlivě přebrat, očistit, zjistit co je co, a k čemu nám to vlastně slouží.

6.2.neděle
Rozum a emoce ve značném napětí. Něco cítíme, něco si myslime, domníváme se, ale jen stěží nacházíme mezi tak diametrálně odlišnými vjemy soulad. Naštěstí otázka jednoho dne.

Astrolog: Markéta Vostrá

Astrobrožury k sestavení Vašeho horoskopu na www.astrobutik.cz