ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

07.02.2022

7.2.- 13.2.
Ve vzduchu je cítit předjaří a úleva z uvolnění vazby mezi Saturnem a Uranem. Prošli jsme značným úskalím, ve kterém se rozpadlo mnohé, co tvořilo po drahně let naše opěrné body, které se však staly spíše věznící než jistící. Cesta je do nějaké míry uvolněna a tak se po ní vydáváme...

7.2.pondělí
Vědomí a mysl stále ještě v kontaktu s principem vůle a změny a principem blokace za účelem vycizelování všeho, co očekává jiný tvar...myšlenky, činy...opustili jsme důvěrně známé pozice a tvarujeme či jsme nuceni tvarovat, nové.

8.2. úterý
Mars a Venuše ve spojení...ve vztazích se konečně po poměrně delším čase plném divna a mlhoviny, začíná vyjasňovat, pojmenovávat, chápat sebe i druhého a vytvářet prostor pro změny, které budou tvořit rámec dalšího období a podporovat dlouhodobost vztahu.

9.2.středa
Pěkný čas přející harmonizaci tělesné i nacházení povolání - míst kam nás život povolává, abychom nabídli druhým své dovednosti a schopnosti.

10.2.čtvrtek
Černá Luna rozhodně nezahálí a přes sny či vhledy sype do vědomí skryté, nepovšimnuté či zanesené poklady, které pokud je pochopíme a uchopíme, nejen, že zcelí naše vědomí, ale dopřejí nám radost z konkrétních činností a tvorby.

11.2.pátek
Slunce již poodstoupilo od Saturna a mnohé se vyjasnilo. Nyní je čas na konkrétní změny ve směřování po naší sluneční cestě.

12.2.sobota
Stále jedou markantní změny ve vztazích a ač mohou vypadat jakkoli zvláštně, děje se momentálně to nejlepší, co se v rámci každého vztahu, může stát.

13.2.neděle
Dnes se do vztahové selanky vlévá protichůdná energie, která představuje přesně to, čeho se v sobě odmítáme ze strachu pustit, aby mohlo dojít k opravdové, nikoli jen zdánlivé změně.

Astrolog: Markéta Vostrá

www.astrobutik.cz