ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

14.02.2022

14.2. - 20.2.
Týden, který je před námi, nachystal několik přestupů a úplněk k tomu....

Pondělí 14.2.
Merkur, který je stále ještě magnetizován i fascinován pohledem do závratných plutónských hlubin, pregnantně a hlasitě pojmenovává vše, na co by se jindy obával byť jen pomyslet. Merkur dnes vstupuje do znamení Vodnáře a mysl se rozjede na plné obrátky. Procesy v její kompetenci začnou být logické, logistické, účinné a budující.

Úterý 15.2.
Mars s Venuší ve vzájemném propojení a pěkném aspektu s Uranem. Pochopení, porozumění, pospolitost...partnerství svítí zelená a změny učiněné v tomto čase budou opěrnými body či stabilizujícími prvky v budoucnosti vztahu.

Středa 16.2.
Úplňkový den, který nám plně nasvítí témata svoboda versus moc, chlad versus vřelost, lid versus jednotlivec...témat je mnoho a vzhledem k napětí s lunárními uzly, se může stát, že pokud jsme doposud mohli cosi či cokoli měnit, nyní již mizí zdání dobrovolnosti a z "mohu" se stává "musím".

Čtvrtek 17.2.
Tok energií zdá se mírumilovný, vzájemně se prolínající a podporující...snad jen dnes Luna v opozici k Jupiteru, může zesilovat lidská přání, sny a touhy, které zatím nelze zrealizovat.

Pátek 18.2.
Slunce vstupuje do znamení Ryb, které tím uzavírají jeden sluneční cyklus. Začíná čas ustálení, usebrání, rozpuštění, odpuštění, vypuštění...čas úklidu vnitřního světa.

Sobota 19.2.
Mysl zachycuje jemná vlákna radosti pramenící z uvědomění, co bychom mohli vytvořit, udělat, čemu se věnovat...

Neděle 20.2.
Jupiter v pěkném spojení s Uranem. Změny, nápady, projekty, možnosti...stačí jen odvaha ke změně a otevře se zcela nový příběh...

Astrolog: Markéta Vostrá
Astrobrožury pro Váš osobní horoskop na www.astrobutik.cz