ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

21.02.2022

21.2. - 27.2.
Čas Ryb, čas završení, je tady. Bouřlivé procesy, již téměř uplynulého slunečního cyklu, vyžadují mnoho sil, a je potřeba alespoň na chvíli vzdát se dramatu na povrchu rozbouřeného moře a ponořit se do nekonečných hlubin ticha.

Pondělí 21.2.
Venuše a Mars stále v pevném obětí. Nyní je čas uvědomování si, kdo je s kým a proč. Kdo už s kým být nechce. Vztah dospěl v pravém slova smyslu a chce své interní záležitosti řešit nikoli dětsky či adolescentně, ale zrale, moudře, zodpovědně, s úctou ke vzájemnému životnímu setkání.

Úterý 22.2.2022
Krásné datum dne, ve kterém se Luna dostává do opozice vůči Uranu. Nálada je proměnlivá, stejně jako současné počasí a vykazuje značně extrémní výkyvy. Nervozita, podrážděnost, naléhavost k činům, které budou již zítra trapnou připomínkou výkyvu.

Středa 23.2.
Luna se pojí s lunárními uzly, jmenovitě se sestupným lunárním uzlem. Téma zadání, které je potřeba již opustit a zcela změnit se nachází ve vztahové oblasti. Do vztahových situací a procesů může velmi zřetelně vstupovat vlastní, skrytá potřeba sebetrestání a sebeničení prostřednictvím druhého.

Čtvrtek 24.2.
Merkur v napětí se svojí vyšší oktávou, Uranem. Výstřední myšlenky, originalita, průlom..ovšem tématem zvláště při úpornosti, urputnosti a umanutosti je, kam že se to vlastně hodláme prolomit a jak tímto destabilizujeme sebe sama.

Pátek 25.2.
Co je opravdu velká krása, je vliv Neptuna na dvojici Venuše a Mars. Osudovost, romantika, citlivost, vzájemnost...

Sobota 26.2.
Den, kdy nemusíme nic a to nejen proto, že je sobota. Tenze, napětí i protichůdné vlivy jsou minimální.

Neděle 27.2.
Dvojice Venuše a Mars začíná pociťovat vliv blízkého Pluta. Intenzivní vášeň, která provází dvojici napříč životy, karma....Vztahy se dostávají k podstatě, k pravdě, k síle své vztahovosti.

Krásný čas přátelé
Astrolog: Markéta Vostrá
Astrobrožury k vytvoření vlastního horoskopu na www.astrobutik.cz