ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

28.02.2022

28.2. - 6.3.
Týden, který nás očekává, ukončí měsíc únor a započne se odvíjet měsíc březen, včetně nového lunárního cyklu.

Pondělí 27.2.
Tenze mezi Merkurem a Uranem slábne a tím i vysoce konfliktní energie, která se může projevovat mnoha způsoby - umanutost, umíněnost, agrese, arogance, egocentrismus, nereálnost...

Úterý 1.3.
Venuše, Mars, Pluto, stále v propojení a generující značné množství energie, v podobě odvahy, schopnosti čelit nebezpečí. Trojice je propojena s asteroidem Vesta a všichni ve výborném postavení vůči vzestupnému lunárními uzlu v Býku. Směr lidstva na dalších mnoho měsíců je stabilizace, ochrana zdrojů, jedno - duchost, lidství, laskavost, soucit, podpora.

Středa 2.3.
Dnešní novoluní odstartuje nový lunární cyklus za vynikající podpory jak Urana, tak Jupitera. Novoluní proběhne ve znamení Ryb, které mimo jiné symbolizují naše kolektivní podvědomí, to, že v určitých, neuvědomovaných vrstvách jsme navzájem všichni propojeni. Co činíme druhému, jako bychom sobě činili...

Čtvrtek 3.3.
Merkur - mysl v konjunkci se Saturnem. Začínají se nastavovat nová pravidla hry. Saturn ve Vodnáři- vysoká schopnost koncentrace, výrazný smysl pro spravedlnost, zodpovědnost. Druhá strana mince pak ukrývá egoismus, hru pouze podle vlastních pravidel a bezcitnost. Blokace svobody je však zásadním tématem.

Pátek 4.3.
Slunce se setkává s Jupiterem- značná duchovní síla, posilování pravdy láskou, moudrostí, velkorysost, soucit. Uvědomování si sil, které nás přesahují a chrání.

Sobota 5.3.
Lilit v dobrém spojení s Merkurem. Pravda vyvstává na povrch a může být velice překvapivá. Zajímavá uvědomění...

Neděle 6.3.
Venuše i Mars dnes vstupují do znamení Vodnáře. Nádech, úleva, počátek reformátorských snah, nové strategie, bouře proti destruktivním autoritám v případě Marta. V případě Venuše, zesílená vnímavost, značná potřeba svobody, přátelství.

Astrolog: Markéta Vostrá

Astrobrožury pro Váš osobní horoskop na www.astrobutik.cz