ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

07.03.2022

7.3.- 13.3.
Náročný čas přináší sebou i náročný úkol - vytvořit ve svém vnitřním světě stav, který chceme zažívat i ve světě reálném. Energie - myšlenka - skutečnost. Lilit stále ještě tranzituje znamením Blíženců a je tedy velmi složité rozpoznat pravdu od lži, fakta od záměrných fabulací.

Pondělí 7.3.
Venuše a Mars stále v propojení a již ve znamení Vodnáře, avšak stále ještě ve vazbě, mírně slábnoucí, s Plutem. Jsme za kulminačním bodem dramatu, který stále usměrňuje jak Venuše, tak Selene - dobrá karma, pomoc vyšších sil.

Úterý 8.3.
Slunce - vědomí v propojení s Jupiterem v Rybách. Schopnost napojení se ve svém vnitřním světě na vrstvy klidu, laskavosti i vnitřního míru. Čím více je rozbouřen povrch oceánu, tím moudřejší je ponor do hlubin ticha. Nyní je toto propojení v napětí na naši potřebu vlastnit či nevlastnit, muset, či nemuset mít, záviset či neulpívat.

Středa 9.3.
Luna v propojení s Venuší a Martem, přináší dnes nadhled, aktivity správným směrem, pociťování, jaká role či úkol přináší současné situace pro každého z nás.

Čtvrtek 10.3.
Vědomí a podvědomí dnes ve značném rozporu. Chaos, bludy, nepravdy. Lilit v kontaktu s Lunou dodává do povrchu další dávky uvězněných dávných obav a strachů, které je potřeba zneutralizovat. Merkur dnes vstupuje do znamení Ryb. Myšlení začíná být vysoce senzitivní, soucitné, laskavé, prokolektivní, mírové. Opačnou stranou mince je přílišná zasněnost, nereálnost, pomalé myšlení, zkreslené vnímání reality.

Pátek 11.3.
Slunce již navázalo kontakt jak s Jupiterem, tak i Neptunem v Rybách. Důležitý čas velkodušnosti, napojení, naděje, Boží milosti.

Sobota 12.3.
Luna v kontaktu s Chironem. Dávná a dávno zapomenutá vnitřní zranění dnes mohou vplouvat do pocitové vrstvy a vyžadovat ošetření.

Neděle 13.3.
Venuše a Mars již z dosahu Pluta a stále v propojení se Selene a Vestou.
Naděje plný čas přátelé.
Astrolog: Markéta Vostrá
Astrobrožury pro Váš osobní horoskop na www.astrobutik.cz