ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

14.03.2022

14.3. - 20.3.
V tomto týdnu se uzavírá sluneční cyklus. Jarní rovnodennost a vstup Slunce do znamení Berana, odstartují cyklus nový.

Pondělí 14.3.
Slunce pluje znamením Ryb a v propojení s Neptunem dává možnost našemu vědomí vypnout obvyklý rytmus a naladit se na rytmy vesmírné, přesahující to, co nyní cloumá a běsní kolektivním polem.

Úterý 15.3.
Dvojice Mars a Venuše putující i nadále společně znamením Vodnáře se postupně dostává k místům, kde už lze pociťovat vzrůstající napětí s Uranem. Tedy opět vztahy a větší či menší krize v místech, kde se vztahovost stala účelovou, amorfní hmotou, zcela mimo trasu jakéhokoli vývoje.

Středa 16.3.
Pluto stále v dobré vazbě jak se Sluncem- vědomím, tak vzestupným lunárním uzlem- směřováním. Ač vypadají situace zběsile a náročně, vše se děje tak, aby došlo k hluboké a zásadní proměně v oblasti kolektivní vůle a vědomých postojů. Pak lze nabrat správné směry.

Čtvrtek 17.3.
Lilit a Slunce ve značném napětí...Světlo a Stín, může vyplout opět kde co. To, co se včera zdálo zaručenou pravdou, může být zítra potvrzenou lží. Lilit je stále v Blížencích a rozpoznat pravdu od lži je velice složité.

Pátek 18.3.
Úplněk nám dnes osvítí mnohé v rámci témat na ose Panna - Ryby. Systém, řád, pořádek versus chaos, nepořádek, chlad versus soucit. Úplněk za přítomnosti Neptuna může dávat pocit, jako bychom konali po pás v tekutém želé, a zdá se, že i čas teče jinak...

Sobota 19.3.
Klidný tok energií narušuje pouze, ale zato významně napětí mezi Marsem a Uranem. Je potřeba udržovat chladnou hlavu a klidné nitro.

Neděle 20.3.
Slunce vstupuje do znamení Berana a máme tu jaro. Kolektivní vlivy odplouvají v dál a nyní opět každý sám za sebe ve smyslu, kdo jsem, kam kráčím a proč, včetně toho, co tam budu dělat...Život vystoupil z vody na souš a s veškerým odhodláním, mladou odvahou a chutí do života, vyráží vpřed.

Astrolog: Markéta Vostrá
Astrobrožury pro Váš osobní horoskop na www.astrobutik.cz