ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

28.03.2022

28.3.- 3.4.
Týden, který nás očekává nás vnese nejen do měsíce dubna, ale též do nového lunárního cyklu.

Pondělí 28.3.
Zajímavá sestava se uspořádala ve znamení Vodnáře. Dnešní spojení Luny, Venuše, Juno a Saturna přináší nové možnosti, formy, systémy a strukturování a to zejména směrem ke vzdálenější budoucnosti..nyní se začínají tvořit stabilní základy.

Úterý 29.3.
Slábne vysoce dynamické až třaskavé spojení Urana s Martem. Náročné situace ztrácejí sílu, impulzivnost. Mírní se vyšinutá, neuvážená jednání, bezohlednost, vzrušení nad únosnou míru, neochota ke spolupráci.

Středa 30.3.
Vzrůstá tenze mezi vzestupným lunárním uzlem a Venuší. Revolta mezi tradičně uznávanými společenskými normami a potřebou projevovat se jinak, originálně až do krajnosti, nevhodně či necitlivě. Bojkot směru růstu společenství.

Čtvrtek 31.3.
Jupiter s Neptunem již téměř tělo na tělo a ve výborné vazbě s lunárními uzly. Čas vnitřního usebrání, čas meditací a modliteb, čas uvědomování si duchovního rozměru života.

Pátek 1.4.
Novoluní v Beranu. Nový začátek naplněný nadějí. Slunce v propojení Lunou a s Chironem. Vědomí s podvědomím a léčitelem. Vzhledem k blízkosti Merkura bude čas plný mnoha pocítěními, poznáními, pochopením, uzdravením vnitřních stavů či vnějších situací. Velice silný čas na významný vnitřní posun.

Sobota 2.4.
Lilit, Venuše a Luna v příjemné vazbě. Ženské principy zjemňují celkovou situaci, přinášejí vhodná řešení, zmírňují dopady.

Neděle 3.4.
Mars v kontaktu se Saturnem, již téměř tělo na tělo. Omezení možností, akceschopnosti, dynamiky, ovládnutí situace, zásadní změny. Přítomnost Juno změkčuje tuto náročnou vazbu, jejíž důsledkem může být možnost dostat dramatické záležitosti pod kontrolu, usměrnit je, dospět k dohodám.

Krásný čas přátelé 

Markéta Vostrá

Astrobrožury pro Váš osobní horoskop na www.astrobutik.cz