ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

04.04.2022

4.4.- 10.4.
Na nebeské báni se chystá sláva, která zde nebyla drahně let. Konjunkce Jupitera s Neptunem v Rybách.

Pondělí 4.4.
Venuše již téměř z dosahu saturnského auditu a ve výborné vazbě s Lilit. Budoucí vize jsou podpořeny a mohou se prostřednictvím tvořivosti začít stávat skutečností.

Úterý 5.4.
Mars v propojení se Saturnem. Nyní je řada na mužském principu, aby zjistil, kde všude blokuje sám sebe, co je v jeho životě překonané, bezobsažné či zcela mimo rámec dalšího smysluplného směřování.
Venuše vstupuje do znamení Ryb. Ztišení, zjemnění, napojení, tvořivost, láska bez podmínek.

Středa 6.4.
Dvojice Mars Saturn, zdvojená síla vzdorující požádavkům lunárních uzlů, tedy vyčerpání minulosti a přesměrování k novým budoucím cílům a vizím. Pokrok skrze náročnou tenzi.

Čtvrtek 7.4.
Luna v propojení s Lilit, setkání sester či dvou stran jedné mince. Opět téma pravdy a lži, vlastního pocitu versus informací, které jsou předkládány či vystupují z informačního balastního toku. Lilit se v Blížencích již téměř loučí a tak vyšponovává svůj vliv ad absurdum.

Pátek 8.4.
Merkur ve výborném spojení s Marsem a Saturnem, daří se odvážným, zdravým úvahám včetně jejich reálnému projevení se, a to i díky plutónské tenzi a neodbytnosti.
Jupiter v konjunkci s Neptunem. Čas Boží milosti, čas pociťování mystéria života, čas hlubokých chápání, čas moudrosti bytí.

Sobota 9.4.
Slunce v napětí s Lunou. Vědomí a podvědomí se dnes zkrátka nedohodne na tom, zda je již čas jít odvážně vpřed a minulé zkušenosti nechat v propadlišti dějin a nepromítat je do přítomnosti či se držet vlastních tradičních hodnot, osvědčených opěrných bodů, tisíckrát prochozených, stále stejných tras.

Neděle 10.4.
Osa lunárních uzlů ve výborném spojení s konjukcí Jupiter - Neptun v Rybách. Vzácný čas, který je dobré prožít v klidu a tichu sebe sama, nacházení, poznávání i mnohem hlubší chápání sebe sama, smysluplnosti bytí i duchovního rozvoje.

Krásný čas přátelé

Markéta Vostrá, astrolog

Astrobrožury pro Váš osobní horoskop na www.astrobutik.cz