ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

18.04.2022

18.4. - 24.4.
Velikonoční pondělí je každoročním Znovuzrozením, a tedy vzhůru do dalších cyklů, etap, procesů, projektů...zkrátka do života.

Pondělí 18.4.
Stále trvá spojení Jupitera s Neptunem a dnes se připojuje i Luna, včetně stávajících lunárních uzlů. Stále si lze zvýšenou měrou uvědomovat duchovní přesah bytí, symboliku, skrze kterou s námi život komunikuje, synchronicity, nekonečné verze prožívání mystéria života i vlastní tvůrčí potenciál.

Úterý 19.4.
Merkur se vzdaluje od spojení se svou vyšší oktávou - Uranem. Bleskurychlé vize, prohlédnutí tam, kde doposud panovala provozní slepota. Originální řešení situací, tam, kde se děj stal natolik rigidní až zcela ustrnul, výstřednost, nespavost...

Středa 20.4.
Slunce vstupuje do znamení Býka. Začíná festival smyslů...vůně, chutě, doteky..Slunce v Býku přináší ustálení doposud dosaženého, stabilizaci i příjemně tekoucí, až lenivý čas, (než se propojí s Uranem), ale k tomu nám chybí ještě pár dnů. Dnes v krásném spojení s Lilit, Lunou a dalšími...rozum, cit i hlubiny nitra souladně i součinně kooperují.

Čtvrtek 21.4.
Saturn v tenzi s lunárními uzly. Pokud nereagujeme na podněty života pociťováním, uvědomováním, reálnou akcí, vedoucí ke změnám, protože změna je život, stává se ze slůvka "mohu", tedy aktivně měním, účastním se děje, slůvko "musím". Tehdy nás život popadne za cokoli a nutnou transformací nás ať chceme či nikoli, provláčí.

Pátek 22.4.
Merkur na dosah vzestupnému lunárními uzlu. Uvědomujeme si, chápeme, rozumíme již tomu, co se po nás vlastně chce, kudy to vede dál a vzhledem k tomu, že se jedná o partnerský sektor, tedy i s kým.

Sobota 23.4.
Slábne tenze mezi Sluncem a Plutem, silová, vnucující, moci chtivá, panovačná, diktující energie.

Neděle 24.4.
Merkur ve spojení s osou lunárních uzlů a v napětí s kde kým, ale zejména se Saturnem...obava z neúspěchu, překážek, jejichž řešení, jak se domníváme, je nad naše možnosti, obava z kritičnosti druhých...pokud nebudeme této energii sedat na lopatu, ušetříme si lehce neurotický stav, podněcován v tomto dnu i Lunou.

Krásný čas přátelé

Astrolog: Markéta Vostrá

Astrobrožury pro Váš osobní horoskop na www.astrobutik.cz