ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

25.04.2022

25.4.- 1.5.
Týden, do kterého vstoupíme, nám přinese jeden zajímavý přestup, začátek nového lunarniho cyklu a samozřejmě i první májový den.

Pondělí 25.4.
Merkur ve spojení s osou lunárních uzlů. Vzhledem k tomu, že právě hlídkuje u vzestupného lunarniho uzlu, je pravděpodobnost nových nápadů, vizí, myšlenek, podnětů a perspektiv, více než jistá a to zejména všude tam, kam dlouhodobě směřují naše snahy. Poslední puzzle je přiložena a obraz v našich myšlenkách je konečně kompletní.

Úterý 26.4.
Stále trvá napětí Saturn versus lunární uzly. Zkouška vytrvání v předsevzatém směru, upevňování postojů, schopnost využít šance a nenechat se odradit ať již společenstvím či názory a postoji druhých.

Středa 27.4.
Napětí mezi Saturnem a Merkurem může přinášet stavy obavání se, ustaranosti, pesimismu, kritičnosti, chladu...

Čtvrtek 28.4.
Venuše se přibližuje ke dvojici Jupiter, Neptun. Vzrůstá přitažlivost, vnímavost, láskyplnost i potřeba projevu těchto energií. Láska, tvořivost, mystika, zesílená nyní na maximum. Setkávání blízkých duší, osudové momenty, prozření....

Pátek 29.4.
Mars v pěkné vazbě se Sluncem. Realizace nápadů jede naplno, to, co dlouhodobě stagnovalo, se pomalu začíná rozebíhat a realizovat.

Sobota 30.4.
Novoluní v Býku s lehkým dotykem Urana, odstartuje nový lunární cyklus, který přinese překvapivé a zcela nečekané změny v místech, kde jsme si téměř jisti a nepochybujme. Merkur dnes vstupuje do znamení Blíženců, tedy do svého působiště. Děj se zrychluje stejně jako komunikace. Setkávání s přáteli a vodopády slov...

Neděle 1.5.
Pluto ve výborných vazbách s Venuší, Merkurem, Jupiterem....cítíme i víme, že náš směr je v pořádku, máme radost, a hluboce přitakáváme našemu dalšímu směřování.....dávná setba konečně přináší první ovoce.

Krásný čas přátelé

Markéta Vostra

Astrobrožury pro Váš osobní horoskop na www.astrobutik.cz