ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

09.05.2022

9.5.- 15.5.
Týden vysoce zajímavých zjištění i jednoho zcela zásadního přestupu je před námi a zdá se, že se vydaří i počasí.

Pondělí 9.5.
Slunce se již přehouplo přes Uran. Velký třesk je za námi spolu s poznáním, kudy dál. Není čas na velké přemítání, rozbory, hroucení se. Slunce navazuje kontakt se vzestupným lunárním uzlem a ten nás vyváží k novým obzorům, k našemu novému místu určení.

Úterý 10.5.
Podpora planety Mars pro tuto rychlou, avšak dopadově rozsáhlou změnu, je vynikající. Energie se vlévá do akceschopnosti i vůle, měnit směr tam, kde se jakýkoli vývoj a pozitivní růst, zcela zastavil.

Středa 11.5.
Den zajímavého a poměrně zásadního přestupu je zde. Jupiter dokončil svoji pouť znamením Ryb a tím i svůj velký cyklus. Nyní vstupuje do znamení Berana a začíná tak cyklus nový. Zrozuje se nová, vysoce individualizovaná tvůrčí energie. Důvěra i kuráž je značná a stejně i odvrácená strana této mince - přílišná očekávání, podstupování nesmyslného rizika, nepromyšlené výdaje a investice.

Čtvrtek 12.5.
Mezi tím se Merkur obrátil do zpětného chodu, a dnes již drandí místy, kterými jsme nedávno procházeli. Je čas podívat se na některé situace, myšlenky a děje znovu.

Pátek 13.5.
Slunce v propojení se vzestupným lunárním uzlem a v napětí se Saturnem. Dříve, než nás pustí do nového směru, je potřeba vyloučit vše překonané, minulé, bezobsažné, vše co se v prach obrátilo a ani naše urputné snahy již neudrží tento tvar.

Sobota 14.5.
Venuše navazuje kontakt s Chironem, tedy nejen se svou bolestí, ale i nadějí na uzdravení toho, co spadá do jejích kompetencí- vztahy, láska, vzhled, tvorba, finance.

Neděle 15.5.
Mars se pojí s Neptunem, vzrůstá psychická energie, přitažlivost, charisma. Vzhledem k pěkným vazbám se Sluncem i lunárními uzly, se do celkového energetického vyznění přidává i vynikající intuice, schopnost ji naslouchat a příslušně reagovat.

Krásný čas přátel

Markéta Vostrá, astrolog

Objednání na konzultaci tel 736 486 136

Astrobrožury pro Váš osobní horoskop na www.astrobutik.cz