ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

23.05.2022

23.5. - 29.5.
Týden, kdy se na nebeské báni odehraje několik zajímavých přestupů, které vnesou do celkového děje nejednu změnu...

Pondělí 23.5.
Merkur vstupuje na své retrográdní pouti opět do znamení Býka a tedy se můžeme znovu podívat na svá poměrně nedávná rozhodnutí v oblasti hodnot. Co pro nás na hodnotovém žebříčku figuruje na nejvyšších příčkách a proč? Na čem si trváme, přestože to hodnotu možná pouze předstírá? Či máme strach opustit již dávno nekomfortní zónu rádoby jistot? Tlak ze spojení se Saturnem, nám pomůže třídit.

Úterý 24.5.
Slunce chyceno v pěkných vazbách s Jupiterem, Plutem i Martem. Uvědomujeme si, že i když jsme si zvolili nejednoduchou cestu, je pro nás autentická a v pořádku.

Středa 25.5.
Mars vstupuje do znamení Berana. Vyvazuje se ze spojení s Neptunem a přestává bezmocně šlapat vodu. V Beranu mu uvítací košík přináší Jupiter, který podnítí nejednu změnu, na oslavu nového martovského cyklu.

Čtvrtek 26.5.
Venuše v napětí s Plutem. Pociťování toho, kde už je nutné ať již dobrovolně či pod tlakem, vyvázat se vší silou vůle z programů, které blokují rozvoj toho, co patří do kompetencí Venuše. Láska, radost, vztahy, charisma, vzhled, finance.

Pátek 27.5.
Lilit ve spojení s nejosudovější osou...kola karmy jedou naplno a nelze si nevšimnout důsledků vlastních rozhodnutí a činů.

Sobota 28.5.
Venuše vstupuje do znamení Býka...konečně doma. Zde může naplno rozvinout svoji krásu a smyslnost. Zároveň určuje svým vnímáním nové směřování sebe sama, ale i bytí jako celku.

Neděle 29.5.
Mars navazuje vysoce napěťový kontakt s Lilit o to více zesilovaný spojením s Jupiterem. Mužský princip vchází do zrcadlového bludiště, aby zobrazil sám sebe v mnoha pokřivených obrazech a po značném zděšení, konečně našel sám sebe.

Krásný čas přátelé Vaše Markéta Vostrá, astrolog
Objednání na konzultaci tel 736 486 136
Astrobrožury pro Váš osobní horoskop na www.astrobutik.cz