ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

30.05.2022

30.5.- 5.6.
Novoluní otevře tento týden, který nás tak vnese nejen do nového lunárního cyklu, ale i do měsíce června.

Pondělí 30.5.
Novoluní proběhne ve znamení Blíženců. Spojení Slunce a Luny bude zároveň ve velmi pěkných vazbách s oblastí mající v kompetenci nejen vztah k sobě samému a sebe-vnímání, ale i naše vztahy s blízkými a naše projekce směrem k nim.

Úterý 31.5.
Merkur stále ve zpětném chodu a ve značném napětí se Saturnem. Zasekávání mysli v nepodstatných a malicherných myslenkach, obava ze změn a novot, snaha o udržení starého, často nefunkčního řádu.

Středa 1.6.
Venuše v Býku navazuje velmi pěknou vazbu s Lilit a dnes i Lunou, obě v Raku. Rodinné záležitosti se vyjasňují, panuje přívětivá atmosféra, vylepšují se domácí podmínky.

Čtvrtek 2.6.
Mars stále ještě v odeznívající vazbě s Jupiterem, která zesílila jeho vnitřní stavy na maximum a s adekvátní odpovědí od vnějšího světa. Mars je stále v napětí s Lilit a tedy otáčen do míst svých neadekvátností, strachů, nechuti, nenaplnění a rebelství ke svému vývoji.

Pátek 3.6.
Lilit navazuje vazbu s nejosudovější osou horoskopu a zároveň se zesiluje napětí nejen s Martem, ale i Jupiterem. Zrcadla jsou nastavena a začíná fáze hlubokých sebeuvědomění, často přes slova blízkých přátel.

Sobota 4.6.
Merkur již zakončil svůj zpětný chod, a pohyb myšlenkového i komunikačního děje se dává vpřed.

Neděle 5.6.
Retrogradní Pluto otevírá brány do minulosti, ke kořenům, předkům. Tím, že jsme vtěleným, zhmotnělým výsledkem jejich životů, postojů, návyků, zvyků, lépe si budeme nyní uvědomovat, co formovat jinak, abychom napomohli energii rodu do vyšších možností.

Krásný čas přátelé

Markéta Vostra, astrolog

Objednání na konzultaci tel 736 486 136

Astrobrožury pro Váš osobní horoskop na www.astrobutik.cz