ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

13.06.2022

13.6. - 19.6.
Na nebeské báni dojde v tomto týdnu k zajímavému přestupu, který vnese do děje myšlenkovou i komunikační rychlost a dynamiku.

Pondělí 13.6.
Je to právě Merkur, který svým dnešním přestupem do znamení Blíženců, zrychluje tok v komunikačních linkách. Ať se již jedná o virtuální či reálné trasy a tratě, nastává pohyb vpřed, a konečně děj, i když stále ještě mírně blokován napěťovou vazbou Merkura se Saturnem.

Úterý 14.6.
Úplňkový den s podporou mnoha kvalitních aspektů.
Mars stále v propojení s Chironem. Mužský princip prostřednictvím impulsů z reálných situaci nachází místa svých dávných zranění. K procesu znovu stržené náplasti a přiložení hojivé esence a k definitivnímu uzdravení, dnes přispívá i Luna ve Střelci, jejíž emocionální podstata povzbuzuje k optimismu i nacházení duchovního přesahu.

Středa 15.6.
Venuše se již téměř vymanila s těsného kontaktu s Uranem. Nakupená divna posledního času byla prolomena, ve vztazích začíná proudit obnovená energie, případně je zřetelné a zřejmé, kudy již cesta rozhodně nevede.

Čtvrtek 16.6.
Jupiter působí v napěťové vazbě s Lilit, jako zesilovač toho, co odmítáme registrovat, čemu se chceme za jakoukoli cenu vyhnout, co nehodláme řešit. Přesto, že máme dostatek argumentů, proč nejde to či ono, hlavním jmenovatelem je strach ze změn, zavedeného rytmu, zdánlivých jistot, i nechuti čelit novému.

Pátek 17.6.
Slunce v napětí s Neptunem může vlévat do hry množství sebeklamu, nedostatek smyslu pro realitu a reálnost postupů, nezodpovědnost, zmatek, chaos a bloudění.

Sobota 18.6.
Venuše v napětí se Saturnem. Vzniklé poznatky a uvolněná energie z kontaktu s Uranem, si žádají nové schéma, systém a strukturu. Sice mírně pod tlakem, ale přesto, začíná se budovat nová vztahová platforma.

Neděle 19.6.
Slunce v příjemném spojení s Lunou. Vědomí a podvědomí v souhře, která vytváří optimistickou, radostnou a nápady překypující náladu.

Krásný čas přátelé

Markéta Vostrá, astrolog

Objednání na konzultaci tel 736 486 136
Astrobrožury pro Váš osobní horoskop na www.astrobutik.cz