ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

20.06.2022

20.6.- 26.6.
Slunovrat, který nastane tento týden, ohlašuje začátek léta a vzhledem k panujícím teplotám, zdá se, že tomu tak opravdu je.

Pondělí 20.6.
Mars se již vymanil z objetí se zraněným léčitelem Chironem a navázal pěkný hojivý aspekt se Selene. Nyní tedy opět v plné síle se vrhá do uskutečňování. Vitalita a akceschopnost narůstá.

Úterý 21.6.
Slunce vstupuje do znamení Raka a nastává letní slunovrat. Intenzivní pociťování vlastního vnitřního světa, proměnlivost nálady, intuice, potřeba hudby sfér, romantika, tvorba, láska, domov, to vše je nyní na celý měsíc tématem.

Středa 22.6.
Slunce stále ještě v mírném napětí s Neptunem, pocit bezbřehosti, neúčelnosti, bezmoci i únavy pomalu mizí. Saturn napomáhá podpůrnou vazbou zajistit a ukotvit všechny zajímavé nápady a plány.

Čtvrtek 23.6.
Venuše vstupuje do znamení Blíženců. Vše co spadá do jejích kompetencí- láska, vztahy, finance, tvorba, vzhled, radost, začíná kmitat ve vysokých obrátkách. Tam, kde se dlouhodobě nic nedělo, je na semaforu konečně zelená.

Pátek 24.6.
Lilit v Raku v napětí s Jupiterem, tato vazba stále přetrvává za účelem zesílení záležitostí spočívajících hluboko ve stínu, spolu s nechutí se jimi zabývat.

Sobota 25.6.
Merkur v Blížencích si momentálně pluje poměrně svobodně, bez jakýchkoliv výzev a nutností. Mysl i když v Blížencích těkavá a nestálá, se nyní může zaměřit na rozvoj nových možností v oblasti profese.

Neděle 26.6.
Luna ve spojení s Venuší. Posílený ženský princip vytváří příjemnou atmosféru péče a tvořivosti.

Krásný čas přátelé

Markéta Vostrá, astrolog

Objednání na konzultaci tel 736 486 136
Astrobrožury pro Váš osobní horoskop na www.astrobutik.cz