ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

27.06.2022

27.6. - 3.7.
Týden který nás očekává, nás vnese do nového měsíce i lunarniho cyklu a je věru zajímavý čas...

Pondělí 27.6.
Slunce - vědomí, se nezadržitelně přibližuje k Lilit, oba v náročném aspektu vůči Jupiteru. Těžká rodinná tajemství, to co nemáme šanci vědět, protože to již dávno nikdo neví, vyplouvá do vědomí, nikoli v podobě náhle vytanuvších přesných informací...spíše informací podobných, či situací, které se nás bezprostředně dotýkají.

Úterý 28.6.
Mars v napětí s Plutem vytváří stav - buď a nebo...naštěstí je zde dostatek podpůrných vlivů a tedy půjde lépe tuto energii směřovat do konstruktivních, nikoli destruktivních aktivit.

Středa 29.6.
Novoluní proběhne za přítomnosti Lilit a ve značném napětí s Jupiterem. Je na maximum zesilováno to, čeho se odmítáme všímat, přitom je to zjevně kořen našich mnoha potíží v oblasti rodiny i lásky.

Čtvrtek 30.6.
Venuše v pěkné vazbě s Jupiterem přináší naději, radost, oživení v tvorbě i podporu vztahů, založených na lásce a opravdovosti.

Pátek 1.7.
Merkur ve výborném spojení se Saturnem zajišťují systematičnost, kotvení a stabilizaci perspektivních nápadů a ředí napětí vytvářené mezi Merkurem a Neptunem, které může naopak způsobovat generování bludů, lží a nesmyslů.

Sobota 2.7.
Uran spolu se vzestupným lunárním uzlem přinášejí do hry nečekané události, změny i zvraty v osudovém směřování.

Neděle 3.7.
Téma funkčních a nefunkčních vztahů opět akcentováno, nikoli pro definitivní řešení, nýbrž uvědomování si....

Krásný čas přátelé

Markéta Vostrá, astrolog

Objednání na konzultaci tel 736 486 136
Astrobrožury pro Váš osobní horoskop na www.astrobutik.cz