ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

25.07.2022

25.7. - 31.7.
Týden, který nás očekává, nese poměrně zajímavé energie obratu, zvratu, změny a to zcela nečekané. Zkrátka týden překvapivých uvědomění a chuti či spíše nutnosti, směřovat své bytí možná zcela jinak, než jsme si doposud představovali.

Pondělí 25.7.

O tuto působivou, žádanou či vynucenou změnu se stará Uran ze znamení Býka ve spojení se vzestupným lunárním uzlem, tedy tím, který je směrovkou našeho vývoje a růstu. Změna, jejíž dopady nemusí být zřetelné okamžitě, může na celospolečenské rovině přinést zrod nových technologií, nové profesní možnosti zejména v oblasti služeb.

Úterý 26.7.
Zajímavý den díky spojení Luny, Venuše a Lilit v Raku. Přecitlivělost bude průvodním jevem tohoto dne, a zároveň i zvýšená schopnost zahlédnout v proudu melancholie, její skrytý a pravý důvod. Ústředním tématem budou vztahy, tedy pohled do míst kde je potřeba změnit postoje, způsoby vztahování se k druhým a druhých k nám.

Středa 27.7.
Slunce, přináší v tomto čase znamenitou podporu. Uvědomujeme si nutnost jak dílčích, tak, rozsáhlejších změn a naše vědomí je podporováno k činům a akcím.

Čtvrtek 28.7.
Novoluní, které proběhne večer, nastartuje nový lunární cyklus, ve kterém můžeme realizovat naše tvůrčí snahy, uvědomovat si svoji sílu a vůli a napřít ji do míst stagnace či tam, kde je jí právě potřeba.

Pátek 29.7.
Mars se nezadržitelně přibližuje k propojení Uranu se vzestupným lunárním uzlem, aby svojí vehemencí a aktivitou podpořil proces změny. Horká čela chladí laskavá ruka Venuše, která ve spojení s Lilit, detekuje včas temné spodní proudy i přílišnou potřebu demonstrovat a hlavně uvolňovat napětí třeba prostřednictvím pořádné hospodské rvačky...

Sobota 30.7.
Merkur- mysl, výše zmíněnou trojkonjunkci poměrně značně provokuje...ve znamení Lva je tak trochu či možná spíše hodně bezhraniční a tedy bez zábran. Je potřeba se i jej krotit...

Neděle 31.7.
Venuše v kontaktu s Chironem...je čas uzdravit to, co se vlévá neustále a neodbytně do sfér náležejících Venuši...radost, láska, tvorba, finance, touha...

Krásný čas přátelé

Objednání na konzultaci tel 736 486 136

Astrobrožury pro Váš osobní horoskop na www.astrobutik.cz