ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

22.08.2022

22.srpna - 28.srpna
Poslední prázdninový týden přináší několik zajímavých přestupů i začátek nového lunarniho cyklu.

Pondělí 22.8.
Merkur v Panně stále ještě tváří v tvář planetě Neptun. Naše mysl proti nekonečnosti veškerenstva. Inspirace, podněty, záhady, tajemna, zvláštní náhody i setkání. Pokud budeme oponovat, můžeme se ztrácet bludišti vlastních omezení, v chaosu i prázdnotě.

Úterý 23.8.
Slunce vstupuje do znamení Panny. Je čas udělat pořádek, vytvořit funkční systém tam, kde chybí, nalézt chyby a opravit je...Napětí mezi Sluncem a planetou Mars je značné a je téměř jisté, že procesy nebudou příliš o dobrovolnosti, ale o nutnosti.

Středa 24.8.
Venuše ve Lvu se dostává do tlaku s kde kým. Lunární uzly ji nenechávají na pochybách, odkud kráčí a kam se již nelze vracet. Uran odpilovává sice pod tlakem, ale přesto pouta, která jsou nyní vnímána velmi ostře. Saturn nastavuje zrcadlo tak, aby nešlo uhnout pohledem ani o píď. Vztahy, láska, radost, finance, opět procházejí bezesporu zajímavým dějem.

Čtvrtek 25.8.
Luna ve Lvu zesiluje to, co je Venuše nucena již nějaký čas prožívat a uvědomovat si, dnes na maximum.

Pátek 26.8.
Merkur vstupuje do znamení Vah. Komunikace se stává diplomatickou, ochotnou ke smíru tam, kde se v uplynulém čase děj vyhrotil až příliš. Krása slova, krása pohybu, harmonie, to vše je nyní k dispozici, pokud jsou vytvořeny adekvátní podmínky.

Sobota 27.8.
Novoluní přináší nový lunární cyklus. Slunce a Luna v propojení ve znamení Panny a silném napětí s planetou Mars. V tomto cyklu, sice pod tlakem, můžeme rozhýbat mnohé, co se snažíme dlouhodobě ukotvit, mnohé co doposud stagnovalo, či se začít věnovat něčemu zcela novému.

Neděle 28.8.
Venuše tváří v tvář Saturnu. Její nálada při konfrontaci s tím, co si kde blokuje, je na bodu mrazu, zároveň však velká výzva ke změně postojů, nové úhly pohledu, jiná řešení, odžívání minulých rozhodnutí včetně následků.

Krásný čas přátelé

Markéta Vostrá

astrolog

Objednání na konzultaci tel. 736 486 136
Astrobrožury pro Váš osobní horoskop na www.astrobutik.cz