ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

29.08.2022

29.8. - 4.9.
Týden který nás očekává, nás přenese do nového měsíce i školního roku. Na nebeském hřišti je v tento čas v retrograditě plný počet všech velkých hráčů včetně Chirona, Vesty a Juno, a tedy jako společenství couváme do míst v minulosti, kde je nutno zjednat nápravu, aby až se to opět rozjede přímým pohybem, již nic nebránilo v dalšímu postupu.

Pondělí 29.8.
Mars je sice stále ještě ve značném napětí se Sluncem, avšak zároveň ve výborných vazbách s kde kým, a tudíž se nám daří procesovat krátkodobé cíle a plány a dosahovat potěšitelných výsledků.

Úterý 30.8.
Venuše stále ještě v náročném kontaktu s retrogradním Saturnem. V krátkých vhledech či snech se vynořují střípky minulosti, které potřebují být znovu pochopeny a správně zasazeny do kontextu v přítomnosti.

Středa 31.8.
Lilit s Chironem, dva z nejzraněnějších, napomáhají díky vzájemnému napětí s uvolněním toho, co máme tendenci až příliš často převalovat v myšlenkách a ve sladkobolném vzteku se tímto donekonečna rozedírat.

Čtvrtek 1.9.
Merkur ve Vahách se dostává do opozice s Jupiterem v Beranu. To může vyvolávat dojem, že nic není nemožné, vzduchem budou létat velkolepé sliby, ale realizace jaksi nikdy nenastane. Také logika a dobrý úsudek mohou v tomto čase pokulhávat, a ač se vše zdá jasné a transparentní, ve vzduchu je cítit klam.

Pátek 2.9.
Venuše to v tento čas opravdu nemá lehké, napětí, které se skrze ni valí, by se dalo krájet. Tématem jsou hodnoty, které doposud vyznávala, a které je nutno vzít nyní pod drobnohled a vykonat dílčí úpravy.

Sobota 3.9.
Luna v opozici na Mars může snižovat naše sebeovládání, zvláště na domácí půdě. Hádky, dohady, rozepře...naštěstí jde o velmi rychlý tranzit a druhý den budeme jen těžko chápat, co to do nás vlastně vjelo.

Neděle 4.9.
Venuše v opozici na Selene...naše láska, radost, vztahovost i marnivost se sváří s tím, co je pro nás hozeným lanem v nouzi, pomocí z vyšších sfér, naší dobrou karmou.

Krásný čas přátelé

Markéta Vostra, astrolog

Objednání na konzultaci tel 736 486 136
Astrobrožury pro Váš osobní horoskop na www.austrobutik.cz