ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

03.10.2022

3.10. - 9.10.
Merkur se již vydal přímým směrem a děj se začíná opět rozehrávat způsobem, který vnímáme jako plynulý, navazující, vyvíjející se...

Pondělí 3.10.
Merkur se sice vydává vpřed, nicméně územím, které nedávno prošel, tedy stále trvá opozice s Neptunem, která vnáší do děje nejasnost, zmatek, překypující fantazii a nespolehlivost.

Úterý 4.10.
Mars v napětí s Merkurem vnáší navíc do děje příliš razantní energii, která prostřednictvím slov vyvolává hádky, rozepře, popírání faktů, sebestřednost. Vzhledem k tomu, že Mars je zároveň ve značném napětí i s Neptunem, je ve hře značná subjektivita, chaos, vyplouvání utajených záležitostí do povrchu či neadekvátnost.

Středa 5.10.
Slunce v pěkné vazbě s Lunou, děj proudí, okysličuje se, odvětrává se podivno, vzrůstá schopnost nadhledu.

Čtvrtek 6.10.
Venuše již téměř z dosahu opozičního Jupitera a s definicí toho, co vše jí ve vztazích zraňuje či je neadekvátní, nakolik je její vztah doopravdy funkční, vyživující a sytící, ale i do jaké míry jsou přehnané její představy a požadavky.

Pátek 7.10.
Lilit v pěkné vazbě s Lunou i Neptunem přináší ze dna moří poklady, o kterých jsme neměli ani zdání. Fantazie jede naplno, stejně jako inspirace a tvorba.

Sobota 8.10.
Saturn v příznivých vazbách se Sluncem i Martem, pomáhá stabilizovat to, oč dlouhodobě usilujeme, naše snahy přinášejí potěšitelné výsledky.

Neděle 9.10.
Úplněk za přítomnosti Venuše a Chirona, může být prožíván o poznání citlivěji zejména ve vztazích k blízkým. Snadněji se nás dotkne a zabolí to, nad čím bychom jindy mávli rukou.

Krásný čas přátelé

Markéta Vostrá, astrolog

Objednání na konzultaci tel: 736 486 136
Astrobrožury pro Váš osobní horoskop na www.astrobutik.cz