ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

06.12.2021

6.12. - 12.12.
Děj podivu hodné doby nabírá opět na obrátkách a na nás je, abychom se přestali podivovat a začali konat a to jak na osobní, tak společenské úrovni. Je dobré si uvědomovat čím každý z nás nyní plní kolektivní vědomí...zda obavou, strachem, chaosem, přizpůsobením se tomu, co jde zcela mimo rámec zdravého života či odvahou, konstruktivitou, nalézáním mnoha, nikoli jednoho řešení.

6.12. pondělí
Lilit tranzituje znamením Blíženců a nyní je cca v polovině své trasy, přičemž zesiluje potřebu obnovit a očistit toky pravdy. Nelehký úkol v časech kdy je vir-tuální prostředí zanášeno zcela záměrně tak, aby docházelo k rozporům a zesilovalo obavy. Je dobré vědět, že ten kdo záměrně znečištuje tyto komunikační toky, vytváří totéž jako ten, který otravuje řeky a ničí v nich život.

7.12.úterý
Zajímavé spojení Luny, Venuše, Pluta a Selene ve znamení Kozoroha přináší důležitou duchovní obrodu v úrovni vědomého Já. Posílení z jemnohmotných světů přináší nadhled, perspektivu, odstup od současných situací. Dočasným vyčleněním se z kolektivního cválání jedním směrem, dochází k potřebné transformaci.

8.12.středa
Merkur v napětí s Neptunem...opět je velmi důležité pečlivě přebírat předkládané informace...zesilovaním chaosu a předkládaným ztrátám jistot ve vnějším světě se aktivují vlastní, tolik potřebné schopnosti...znovuobnovené kritické myšlení, vztah ke zdraví, jako nejpodstatnějšímu faktoru kvalitního žití, schopnost pronikat do podstaty věcí i schopnost se bránit.

9.12.čtvrtek
Luna ve spojení s Jupiterem...mateřství v propojení s božstvím, to celé ve Vodnáři, který je znamením budoucnosti...posílení ochrany dětí prostřednictvím vědomých matek.

10.12.pátek
Slunce - vědomí, stále ještě pociťuje napětí vyvolané opoziční Lilit, a vzrůstající tenzi s Neptunem. Nejde si v těchto časech pohodlně pospávat v domněnkách či odtažitosti s tím, že mě se to netýká. Je potřeba konat včas a v souladu s postupujícím procesem transformace lidstva.

11.12.sobota
Mars zainteresovaný s karmickými lunárními uzly, začíná vyprazdňovat jádro problému a to na společensko politických úrovních...začíná to být zajímavé....

12.12.neděle
Úleva...část napětí se odbalila a jsme opět o krůček dál v poznání, že nelze svěřit své vlastní bytí do rukou škodících systémů, které tu budou fungovat přesně jen do chvíle, než dojde k uvědomění si, že je zodpovědný především každý sám za sebe.

Astrolog: Markéta Vostrá

Pravidelná předpověď od www.astrobutik.cz