ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

31.07.2023
Na nebeském hřišti se hraje poměrně náročný zápas, který odkrývá podstatu, kterou bychom raději nechali odpočívat na věky...inu toto léto nepatří k nejjednodušším, nicméně k vysoce užitečným rozhodně ano.


Pondělí 31.7.

Slunce ve Lvu v napětí s Jupiterem v Býku signalizuje přehnanou obrannou reakci, zesílenou frustraci až hysterii z toho, že se nám nedostává patřičné pozornosti či čehokoli, co by alespoň dočasně zaplnilo naše deficity.


Úterý 1.8.

Mars již téměř vyvázán z opozice vůči Saturnu, který blokoval jeho dosavadní strategie..nyní poučen a ve výborných vazbách s Jupiterem, započíná úspěšnou cestu zaměřenou na opravu či zcela nové budování detailů, které začnou časem dávat smysluplný obraz.
Úplněk objasní doposud nejasné či mlhavé představy a dojmy.


Středa 2.8.

Venuše, která se na své retrográdní pouti vydává již prošlým územím se přibližuje k Černé luně, zesiluje se opět tlak Urana, dnes navíc i Luna v opozici přidává svoji tenzi...Výborná vazba Venuše se vzestupným lunárním uzlem výrazně napomáhá neztratit se v bludišti protichůdných pocitů a dojmů, ale neustále sledovat svůj smysluplný směr.


Čtvrtek 3.8.

Merkur v opozici se Saturnem a dnes i Lunou v Rybách přináší vyčkávací postoje, přehnanou kritičnost, zároveň silnou ctižádost po uznání, akceptaci...


Pátek 4.8.

Napětí mezi Plutem a osou lunárních uzlů, které se započalo začátkem června je nyní na svém vrcholu. Zásadní proměny, změny v životním směřování, rozpady nefunkčního, vyplouvání strachů a úzkostí, objasňování příčin...nyní již nastává odliv této síly, která definitivně odezní do konce září.


Sobota 5.8.

Spojení Venuše a Černé luny ve Lvu to celé ve značném napětí s Uranem v Býku. Tektonické desky se posouvají, ledy pukají...další náročný aspekt tohoto léta. Hraje se o osvobození sil náležejících ženskému tvůrčímu a vztahovému principu.


Neděle 6.8.

Merkur v pěkné vazbě s Jupiterem vnáší do děje dobrý úsudek, bystrost a praktické podněty pro reálné uskutečňování.


Krásný čas přátelé

Objednání na konzultaci osobní či telefonickou 736 486 136

www.astrobutik.cz