ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

13.12.2021

13.12. - 19.12.
Na nebeském hřišti je rozehrán dostatek podnětů, které mohou průběh hry zajímavě zabarvovat, tvarovat a rozvíjet...

13.12. pondělí
Dnes dva přestupy...Merkur vstupuje do znamení Kozoroha. Myšlení i komunikace nadobudou věcnosti, střízlivosti, pragmatismu. Mars vstupuje do znamení Střelce. V předchozím znamení Štíra, pracoval více ve skrytu...nyní v plné síle, usilující o pravdu a duchovní hodnoty, zaplňuje prostor, burcuje z letargie, povzbuzuje k odvaze, a je velmi, velmi slyšet.

14.12. úterý
Mars stále ve spojení s lunárními uzly, v doznívající tenzi s Jupiterem, což rozhodně není komfortní zóna, kde by spočinul a nebyl nucen nic řešit. Nyní je čas, kdy je potřeba rozvzpomenout se, pochopit a konat.

15.12. středa
Venuše stále v propojení s Plutem...zásadní zjištění v oblasti vztahů, tvorby, lásky...víme s kým ano a víme i proč...ryzí poznání přináší úlevu spolu s chutí jít objevenou cestou.

16.12.čtvrtek
Luna míjí karmické uzly...vyplouvají dávno zasuté vzpomínky, které v sobě nesou jistou logiku vzhledem k současným situacím a žádají si nové úhly pohledu, přijetí, propuštění...

17.12. pátek
Slunce se váže příjemně s Jupiterem...cítíme se lépe, optimisticky, naděje vzrůstá....

18.12. sobota
Luna míjí Černou Lunou...chvilkový propad, pocit, že nelze věřit nikomu a ničemu. Naštěstí je tento tranzit velice rychlý a napomáhá zjistit, do jaké míry necháme své nitro rozkolísat.

19.12. neděle
Úplňkový den a poslední adventní neděle. Merkur ve výborném postavení vůči své vyšší oktávě - Uranu, mysl vidí v průzorech dějů a procesů světlo, cestu, východisko...

Astrolog: Markéta Vostra

Pravidelná předpověď od www.astrobutik.cz