ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

19.12.2021

20.12.- 26.12.
Týden který nás obdaruje zimním slunovratem i kouzlem Štědrého večera je tady.

20.12. pondělí
Venuše se již obrátila do zpětného chodu a umožňuje nám udělat revizi v místech svého působení. To znamená opětovné dostavení se na schůzku s Plutem, na schůzku naplněnou pravdou pronikající z nejhlubších sfér bytosti. Na schůzku, kde bude vyjasněno vše, co mělo neurčité obrysy, bylo nepředvídatelné, neuchopitelné, nepochopitelné a to v oblasti vztahů, lásky, tvořivosti, starání se o sebe i financí.

21.12.úterý
Slunce vstupuje do znamení Kozoroha, nastává zimní slunovrat. Slunce posvítí do oblasti vztahů, zvědomí mnohé co bylo doposud utajeno a mnohé bude pojmenováno a vyřčeno.

22.12.středa
Merkur v pěkném aspektu s Uranem, svojí vyšší oktávou. Mysl jede konstruktivně, systematicky, logicky a zdá se, že se podaří vyřešit mnohé, co doposud stagnovalo.

23.12.čtvrtek
Jupiter již po nějaký čas ve značném napětí s lunárními uzly. Vláštní představa dalšího směřování naráží na nutnost, kterou je potřeba projít, odžít a pochopit a která může vést zcela jiným směrem.

24.12. pátek
Štědrý den i večer nás obdaří svým kouzlem a je tedy dobré si moudře přát. V tento den začíná ustupovat napětí mezi Saturnem a Uranem, napětí mezi minulostí a budoucností, což je jedním z velkých darů pro lidstvo.

25.12.sobota
Dnešním dnem začíná 12 dnů a nocí, které můžeme symbolicky vnímat jako 12 měsíců příštího roku. Je výborné si nastávající rok "předpřipravit" a do každého dne reálně i symbolicky vložit to, co bychom a s kým, chtěli v příštím roce zažívat. Dnes připravujeme leden.

26.12.neděle
Dnes připravujeme únor...Neptun s Merkurem v pěkné, inspirativní vazbě, napomáhá tvorbě či zesiluje vjem krásy tohoto času, umění i kvalitních partnerských vazeb.

Požehnaný čas přátelé Markéta Vostrá
Pravidelná předpověď od www.astrobutik.cz