ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

27.12.2021

27.12.21 - 2.1.22
A jdeme do finálního týdne, ve kterém si kalendářní roky předají službu. Rok vlády Saturna se vystřídá s rokem vlády Jupitera. Blokace, tvarování nových struktur, vyhledávání nových forem, tradice, stažení, silné karmické vlivy dávají prostor expanzi, rozšíření, radosti, optimismu, uvolnění, ale též bezbřehosti a syndromu rybářovi ženy -tedy pocitu, že stále je málo a je potřeba víc a víc a nejvíc...
Pondělí 27.12.
V tomto týdnu pokračujeme v symbolickém tvarování 12 měsíců nastávajících roku a dnešní den představuje měsíc březen.
Slunce v napětí s Lunou přináší rozpor mezi veděným a pociťovaným a snažíme se najít v rámci tohoto rozporu jakousi rovnováhu, která se bude propisovat do našich rozhodnutí. Těm bude napomáhat příznivý vliv Urana na tuto vazbu.
Úterý 28.12.
Dnešní den představuje měsíc duben.
Dnes ještě zesílí tlak našeho podvědomí na způsob myšlení, vztahování se k druhým, na naše hluboké struktury i námi vytvořené kvality, které v sobě neseme. Hraje se o zúročení našich možností vytvořením nových platforem, záměru, procesů...
Středa 29.12.
Dnešní den představuje měsíc květen.
Dnes nám nebeská báň chystá jeden velký přestup - Jupiter vstupuje do znamení Ryb🐟.
Jeho vliv z tohoto znamení aktivuje schopnost rozšířovat své oduševnění, laskavost, vyšší formy citu, soucit. Opačná polarita tohoto vlivu pak v sobě nese blamáž, klam, iluze, falešné proroky, ty, co parazitují na společenství, příčemž je to již tak patrné a zřejmé, že dochází k mnoha odhalením a následným zklamáním v dobré víře. Tedy komu a čemu jsme to vlastně věřili....
Čtvrtek 30.12.
Dnešní den představuje měsíc červen.
Osa karmických uzlů se již před časem posunula do znamení Býka a Štíra. Nastává nová etapa, která zvědomí princip hodnot a pročistí to, co ve svých bytích již nepotřebujeme.
Pátek 31.12.
Dnešní den představuje měsíc červenec.
Závěrečný den kalendářního roku. Když odhlédneme od značného napětí vytvářeného Jupiterem na osu karmických uzlů i osu životního směřování...den vcelku pěkný..
Sobota 1.1.
Dnešní den představuje měsíc srpen.
Luna v opozici s Lilit a v napětí s Neptunem...rychlý tranzit....pocit nezvládání vlastní reality, utápění se v atraktivních, iluzorních únicích.
Neděle 2.1.
Dnešní den představuje měsíc září.
Novoluni proběhne ve znamení Kozoroha a rozvine nový lunární cyklus za pěkné uranské podpory. V nastalém měsíci se můžeme dobře popasovat s mnohým, co se nám zdá složité, těžko překonatelné a je naší pomyslnou horou v nás, kterou je potřeba zdolat.

Krásný čas přátelé

Astrolog: Markéta Vostrá

Pravidelná předpověď od www.astrobutik.cz