ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně bude?

10.01.2022

10.1. - 16.1.

Začíná další týden naplněný možnostmi, jak skutečnosti i zatím neskutečna našich životů, nově vnímat, chápat, korigovat, zlepšovat, stabilizovat či propouštět.

10.1. pondělí

Pokud se zdá, že ve vztazích se kupí nepřehledno, nevysvětlitelno, nekomunikativno o podstatných, vztah sužujících záležitostech, a převládají postoje, nechávat věci vyhnívat, ignorovat či odsouvat, Lilit v opozici s Marsem se již postarají o patřičné zviditelnění prostřednictvím situací, které se budou muset aktivně řešit.

11.1. úterý

Luna v kontaktu s Uranem a parádním napětí s Merkurem a Saturnem. Něco jiného cítíme, něco zcela jiného si myslíme, navíc to ještě úplně jinak odinterpretujeme a nakonec něco diametrálně odlišného od těchto interních pochodů uděláme. Dnes se v sobě opravdu příliš vyznat nejde.

12.1. středa

Dnes již výrazně lépe. Vzkypělé hladiny všech niterných toků se dostávají do normálu. Vědomí je dnes inspirované, povznesené a s potřebou dělat jen samé dobré skutky.

13.1.čtvrtek

Merkur přichází navštívit Saturna. Naše mysl se vydala zjistit, co je potřeba seriózně přebudovat, od jakých dogmat a přežitků upustit. Jak se vynachází základy našeho vlastního života, co viditelně blokuje důležité procesy - pohodlnost, nechuť k pokroku, ke změně. Zároveň zde významně vyvstávají navzájem si odporující a nesmyslné zákazy a příkazy vnějšího světa. Jevící se nám stejně absurdní jako naší duši některé absurdity naší mysli.

14.1. pátek

Luna na návštěvě u své divoké sestry Lilit a obě tváří v tvář opozičnímu Martu. Vzhledem k dalším tenzím, ale i podpůrným aspektům, se rozehraje zajímavý proces vjemů a následných pochopení. Pokud se nezapleteme do v tomto případě pasti bludné mlhoviny iluzí a nesmyslů, kterou nastražil Neptun, mohli bychom výrazně pokročit v chápání vlastních vztahových potřeb, jejich pojmenování si jich a to i v dialogu s partnerem.

15.1.sobota

Merkur se již včera dostal do své retrográdní fáze, aby si zopakoval zadání, ukotvil změny a uklidil pracovní stůl.

16.1. neděle

Slunce v konjunkci s Plutem. Na cestu do podsvětí svítí garant čerpání dobré karmy - Selene. Hluboká introspekce, vhledy, které jsou obvykle nepřístupné, vstup do třinácté komnaty...

Astrolog: Markéta Vostrá

www.astrobutik.cz