ASTROFEJETON aneb jak to tedy vlastně

19.02.2023

20.2. - 26.2.
Týden, který nás očekává začíná na nebeském hřišti parádní rozehrávkou novoluní v Rybách, které se odehraje v dosahu Saturna ve Vodnáři, jako připomínka toho, že vše má své hranice...

Pondělí 20.2.
Venuše vstupuje do znamení Berana a začíná tak svůj nový cyklus. Do její kompetence spadají milostné vztahy, láska, tvořivost, radost, finance i krása tohoto světa a tedy zde všude lze nyní začít s veškerou odvahou, vitalitou a chutí od začátku.

Úterý 21.2.
Merkur v napětí se svojí vyšší oktávou Uranem. Náhlá prozření, bleskurychlé vhledy, mentální zmatek, který se může vystupňovat nad únosnou míru, únava z přemíry informací, zbytečné tlaky na výsledky.

Středa 22.2.
Luna se dnes pojí s Venuší. Zesiluje se intuice a jasnozřivé vhledy do probíhajících procesů.

Čtvrtek 23.2.
Neptun v objetí se Selene, krásné spojení v čase Ryb, které uvolňuje pozemské tlaky, spojuje s duší a zdrojem veškerenstva.

Pátek 24.2.
Mars v pěkném spojení s Merkurem vnáší do děje jasné myšlenky, akceschopnost, rychlost v reakcích, nadhled nad případnými problematickými situacemi do té míry, že se nacházejí originální, nevšední řešení.

Sobota 25.2.
Lilit v pěkném spojení s Venuší. Zajímavé tvůrčí nápady, nacházení zapomenutých dovedností a jejich uvádění zpět do děje.

Neděle 26.2.
Slunce bez tlaků, vysoce příznivě osvětluje směr odkud kráčíme, tedy to, kým již nejsme a nepotřebujeme to rozehrávat v realitě do mnoha podob a zároveň je světlem na horizontu, tak, abychom vnímali, kam cesta vede a čeho na ni chceme dosáhnout.

Krásný čas přátelé
Objednání na konzultaci tel 736 486 136

www.astrobutik.cz