Augustiniánský dům ****S, wellness & gurmánské zážitky po celý rok!

21.11.2023

Hlavní motivy, proč si hosté opakovaně vybírají Wellness & spa hotel Augustiniánský dům v Luhačovicích, je zážitková gastronomie a originální wellness koncept, který v "Augustianu" pravidelně rozvíjí a investují do něj mnoho úsilí.

V průběhu 13 let vytvořili ojedinělý Wellness retreat centre, který zahrnuje meditační jurtu, Zahradu 6 smyslů, relaxační a meditační zóny v zahradě a přilehlém lesíku, kde mohou hosté pečovat i o svou duši.

Jako host můžete být v meditační jurtě sám se sebou, užívat si klid a atmosféru místa, které má příznačný název Péče o duši nebo se účastnit Mindfulness workshopu, nabízející konkrétní nástroje a dovednosti, které vám pomohou zvýšit efektivitu Vaší práce, zvládat stres, aktivně pečovat o své zdraví a kvalitu života.

Nejnovějším přírůstkem je Koupací laguna s vodopádem, zahrnující tři relaxační mola, slunnou opalovací louku s lehátky, kde můžete prožít svou dokonalou relaxaci. V chladnějším období, můžete jezírko využít k ochlazení po saunových rituálech, čímž prospějete Vašemu zdraví a posílíte svou imunitu.

Součástí wellness & spa centra je samozřejmě několik typů saun a parních lázní, bazén, whirlpool, originální masáže a rituály. Mezi nejoblíbenější patří Augustiniánská masáž nebo masáž Sv. Tomáše. Mezi ženami je velmi oblíbené ošetření obličeje a celotělová kosmetická péče GERNétic.

Oblíbeným místem před recepcí je AuGUSTO SHOP, kde si můžete zakoupit například domácí pralinky, kávu, originální porcelánové hrníčky s logem AuGUSTO z pravého zlata, vonné svíčky, difuzéry TRUDON nebo luxusní kosmetiku KĒORY Young, kterou si můžete objednat i v hotelovém e-shopu.

Zážitky, jako originální dárek!

Pokud přemýšlíte o originálním dárku pro své přátele a blízké, doporučujeme Vám vybrat si některý z našich TOP 5 nejprodávanějších voucherů.

Prostřednictvím hotelového e-shopu www.augustian-life.cz si můžete vybrat dárek podle svých představ. Nejčastěji se jedná o gurmánské zážitky, společně s Augustiniánskými masážemi a rituály. Bestsellerem posledních let jsou však wellness pobyty.

TIP LEDEN – BŘEZEN 2024:
Při rezervaci wellness pobytu v období 21.1. -28.3.2024, Ne-Čt, získáte jako dárek láhev AuGUSTO Prosecco v hodnotě 690 Kč.

V soutěži TOP LIFE CZECH hodnotící kvalitu českých restaurací, kteří potvrzují vrcholnou gastronomii se hotelu opakovaně podařilo obhájit 2 Zlaté lvy.

Wellness & spa hotel Augustiniánský dům****S A. Václavíka 241, 763 26 Luhačovice,

Tel: +420 577 113 666 www.augustian.cz