Bájný bod G. jak ho najít?

28.04.2022

Orgasmus je pocit intenzivního potěšení, pomáhá se snížením stresu, cirkulací krve, zlepšením pokožky a mnoho dalšího. Pro spoustu žen však může být dosažení tohoto pocitu velmi obtížné. Klíčem k této záhadě je bod G!

Co je bod G a kde se nachází?

Na tuto otázku jsme zapátrali u profesionálů v oboru. Sexshop Erosstar nám byl při našich otázkách velmi nápomocný.

Bod G není žádná samostatná tajemná entita. Je to erotogenní zóna spojená s klitorisem. Klitoris je ve skutečnosti totiž mnohem větší než jen ta maličkatá perlička. Proniká až dvanáct centimetrů do těla. Bod G neexistuje samostatně, ale je součástí hluboké sexuální anatomie. Nachází se přibližně pět centimetrů hluboko pochvy na vrchní vaginální stěně.

Jak najít ženský bod G?

Kde najít bod G nemusí to být nic jednoduchého. Ale proto jsme tady. Pro jistější úspěch je lepší začít prozkoumáváním vulvy pomocí prstů. "K příjemnému požitku je třeba se uvolnit, promasírovat poševní vchod. Ať už prsty nebo erotickou hračkou. V nabídce je celá řada hraček na bod G, které pomohou.", nám sdělil Erosstar.

Dle dalšího postupu se zasunou prsty či hračka dovnitř. Ne úplně hluboko. Bod G se nachází zhruba pět centimetrů od poševního vchodu. Jakmile budeš ve správné hloubce, začni s pohybem "pojď sem". Lepší je stimulovat více než jen jeden konkrétní bod. Zkoumej, co je ti v dané oblasti nejpříjemnější.

Nejlepší hračky na G bod?

Dostali jsme hned několik kousků, které se k tomuto hodí. Top 3 vibrátory tu máme seřazené hezky za sebou. Všechny 3 nabízí trochu jiné možnosti, zaručeně tě ale dostanou ke chtěnému výsledku.

Satisfyer Pro G-Spot Rabbit je duo vibrátor, který je mezi ženami velmi populární. Spojuje klasický vibrátor s tlakovým stimulováním klitorisu.

Stejně pracuje i druhý kousek vibrátor Rush Nova. Tvarově je ale úplně jiný, jinak se také používá.

Kdo si potrpí na lepších věcech rozhodně nepohrdne G-bod vibrátorem LELO Gigi 2. Je to světový best seller, který má své příznivce ve všech koutech planety.

Všechny modely, a ještě více G-bod vibrátorů je k dostání na sexshopu Erosstar.cz