Balíček kompletní kosmetické péče pro muže!

27.10.2021

Jane Scrivner, značka přírodní kosmetiky, připravila jedinečný vánoční dárek pro každého muže. Zvýhodněný vánoční balíček 5 Step Skin Strategy je kompletní péče o mužskou pleť obsahující kromě čištění a balzámu na holení i hydratační denní péči, intenzivní sérum a pleťový olej, který lze použít i na vlasy a vousy.

Scrivner for MEN Skin Clean - balzám na holení a čištění pleti

S více než 85% BIO jojobovým olejem, který má tu nejlepší schopnost vyrovnávat pokožku, s výtažkem z rýžových otrub a vitamínem E. Skin Clean je pro muže typickým čisticím balzámem, který se používá před, během nebo po holení. Vyrovnává mazotok, čistí póry a zjemňuje je, vyživuje pokožku. Změkčuje povrch kůže, díky kterému je holení hladší a jednodušší.

Scrivner for MEN Skin Resurface - AHA/BHA obnovující peeling

Kombinace přírodních kyselin AHA a BHA je vytvořena tak, aby bylo dosaženo každodenní vícefázové exfoliace při regulaci kyselého pláště pokožky. Použití kyseliny jablečné, glykolové, mléčné, salicylové a citrónové v jedinečné směsi pracuje na všech úrovních stimulace kůže pro zjemnění a vyhlazení pokožky. Resurface stimuluje obnovu buněk a syntézu kolagenu a elastinu.

Scrivner for MEN Skin Hydrate - hydratační hyaluronové sérum

Skin Hydrate je bio fermentovaný hyaluronový gel s extraktem Buzz Button (plamatka zelná), aloe vera a bílé vrby (kyselina salicylová). Tento gel poskytuje perfektní dávku hydratace pro podporu bariérové funkce pleti. Luxusně hedvábný pocit pokožky způsobuje dodaná vlhkost do pokožky, zpevní ji a vyhladí a zjemní jemné linky. Účinek hydratace a vypnutí pleti vidíte okamžitě.

Scrivner for MEN Skin Defence - zklidňující výživný olej

Ochranný olej s BIO jojobovým olejem, bio ovesným olejem a organickým šáchorovým olejem (tigernut) vyživuje, zklidňuje pokožku a doplňuje přirozenou ochrannou funkci bariéry. Lze použít také jako péči o vousy a bradku.

Scrivner for MEN Skin Protect - hydratační krém

Jedinečná kombinace organických olejů, koloidních ovesných vloček, vitamínu E a kyseliny betulinové se postará o maximální ochranu pokožky. Skin Protect vytváří jemný film, který chrání před ztrátou vlhkosti a negativními vlivy životního prostředí.

Balíček mužské péče 5 Step Skin Strategy k dostání exkluzivně na www.ze-zeme.cz za 3810 Kč