Biohort - Prémiová kvalita a úložná řešení pro vaši zahradu

23.05.2023

V počátcích vyráběl Biohort různé zahradní přístřešky, kovové kompostéry a záhony. Jako první byl představen zahradní přístřešek Europa, který je dodnes klasikou. Společnost každoročně přichází s novými nápady a inovacemi, což se odráží v jejich aktuálním produktovém portfoliu. Kromě vývoje nových produktů neustále zdokonalují a rozšiřují své stávající produkty, přičemž klíčovými prioritami jsou inovace a kvalita.
Spolehlivý prodejce v České republice - BH-obchod.cz

V České republice je oficiálním prodejcem prémiových výrobků Biohort společnost BH-obchod.cz (NekHorti s.r.o.). BH-obchod.cz poskytuje profesionální předprodejní poradenství a montážní služby pro zahradní domky a výrobky Biohort. Společnost má skvělé reference na internetu a je doporučována pro nákup prémiových výrobků Biohort.

Kontaktujte (Biohort) BH-obchod.cz:

Prémiová kvalita a široká nabídka produktů Biohort

Biohort nabízí prvotřídní kvalitu a širokou škálu produktů, včetně zahradních domků, úložných boxů, garáží pro kola, boxů na popelnice, skladů krbového dřeva a truhlíků a vybavení na zahradu. Všechny výrobky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jako je žárově pozinkovaný ocelový plech, který je opatřen polyamidovým vypalovacím lakem. Tím je zaručena dlouhodobá trvanlivost, bezúdržbovost a odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Benefity od Biohort www.BH-Obchod.cz

  • 20 let záruka na všechny výrobky Biohort

  • Doprava zdarma kamkoliv po ČR

  • Ke každému výrobku Biohort příslušenství zdarma.

Fotografie realizací zahradních domků Biohort

Zahradní domek Biohort Avantgarde

Zahradní domek Biohort Highline

Zahradní domek Biohort Europa

Biohort je spolehlivá značka s výjimečnou kvalitou a inovacemi. Pro nákup prémiových výrobků Biohort v České republice doporučujeme navštívit BH-obchod.cz, kde získáte profesionální poradenství a servis.