Bioklimatická hliníková pergola ARTOSI s unikátními doplňky

31.05.2022

Bioklimatická hliníková pergola ARTOSI byla v ryze české společnosti ISOTRA vyvinuta s důrazem na přesnost, kvalitu zpracování a možnosti individuálních úprav. Může mít na šířku až 4,5 metru, výsuv až 7 metrů a výšku až 3 metry. Jednotlivé pergoly lze k sobě spojit, při čemž ve spoji pak zůstává pouze jedna stojka.

Unikátností pergoly ARTOSI je možnost rozdělení střechy na dvě sekce, které lze ovládat samostatně. Můžete tak komfortně pomocí dálkového ovladače regulovat proudění světla, tepla i vzduchu v libovolné části pergoly podle pozice slunečních paprsků během celého dne. Můžeme lakovat konstrukci i lamely pergoly do široké barevné škály a povrchových úprav.

Boky pergoly se dají snadno doplnit o screenové látkové rolety i LED pásek s volbou teplého nebo studeného odstínu osvětlení. Společnost ISOTRA vyvinula vlastní screenovou roletu ALFA-ZIP určenou speciálně pro instalaci do pergoly ARTOSI. Pro roletu lze vybírat ze široké nabídky látek včetně plně zatemňujících. Lakované komponenty rolety lze s pergolou přesně barevně sladit.

Posuvný rámový nebo bezrámový systém ARTOSI GLASS je téměř neviditelný a nepřekáží výhledu do zahrady nebo krajiny, ale dokonale chránící před hlukem, prachem a nepřízni počasí. Dokáže tak zpříjemnit a prodloužit Váš čas strávený na terase. Otevírání je lehké a tiché pouhým posunutím za madlo, kdy se jednotlivé skleněné rámy zasunují za sebe do stran. Zasklení je možné vybavit zámkem a terasu tak zcela zabezpečit.

Díky vlastní technologii, vývoji i výrobě není problém vyrobit pergolu přesně tak jak ji potřebujete, na míru prostředí, ve kterém Vám bude poskytovat každodenní komfort. Není problém tak mít pergolu bez stojek, která slouží jako zastřešení závětří (prostor před hlavními dveřmi domu) nebo terasy mezi dvěma domy. Nebo mít pergolu s jednou či více stojkami různé výšky, používat ji nejen jako zastřešení terasy, ale i jako přístřešek auta nebo jako zakrytí bazénu či vířivky.

www.artosi.cz