Biotter Novaclear - luxusní funkční dermokosmetika

30.03.2022

Biotter Novaclear je luxusní funkční dermokosmetika s individuálním přístupem k danému typu pleti a jeho potřebám.

Tato je kosmetika vyráběna v souladu s nejvyššími standardy kvality GMP, tj. v režimu správné výrobní praxe.
Kosmetiku Biotter Novaclear bychom mohli rozdělit na 2 skupiny, na dermokosmetiku luxusní pro péči o různé typy pleti a dermokosmetiku funkční, léčebnou, která je určena již na cílenou pomoc nemocné pokožky.

Biotter NC GLUTA pro výrazný anti-ageing

Vlajkovou lodí luxusní dermokosmetiky je Biotter Novaclear GLUTA, která přináší nový rozměr v anti-ageing péči o pokožku. Je založena na kombinaci dvou unikátních účinných látek, nejsilnějších antioxidantů, glutathionu a vitamínu C. Antioxidanty nám brání vzniku volných radikálů a tím zpomalují proces stárnutí. Glutathion též pokožku intenzivně hydratuje, a rozjasňuje. Vitamím C není jen antioxidant, ale je nezbytný pro novotvorbu vlastního kolagenu, který je potřebný pro udržení pevnosti pleti a eliminaci vrásek. Stabilní forma retinolu zlepšuje anti-ageing působení celého komplexu; je účinný na jemné vrásky, protože podporuje tvorbu kolagenu, kyseliny hyaluronové a elastinu. Na buněčné bázi působí jako jemný peeling, který pleť rozjasní a vyhladí, zároveň reguluje tvorbu mazu v pokožce a napomáhá při hojení. Formuli doplňuje azeloglycin, který pleť celkově zklidňuje a vyrovnává barvu pokožky.

V řadě Biotter NC GLUTA je k dispozici čistící gel, denní a noční krém, sérum a čistící toner.

Biotter NC COLLAGEN je řada luxusní dermokosmetiky určená pro péči o zralou pleť.

Už podle názvu je to dermokosmetika s kolagenem pro zpevnění pleti. Věkem nám v pokožce ubývá elastin a kolagenová vlákna, která drží pokožku pevnou a pružnou. Proto je v receptuře originální mix účinných látek - mořský kolagen, aktivní zlato a kaviár a též extrakty z bylinek, z pivoňky, arniky, šípkové růže, citrusu, vše je doplněné o bambucké máslo a makadamiový olej. Studie provedené s řadou NC COLLAGEN prokázaly 93% zlepšení elasticity pokožky a 96% vyhlazení a zpevnění pokožky.

V řadě Biotter NC COLLAGEN můžeme využít pěnu na mytí obličeje s kartáčkem, zpevňující denní a noční krém, zpevňující sérum a vyhlazující oční krém.

Biotter NC HYDRO je řada luxusní dermokosmetiky určená pro péči o suchou pleť.

Dermokosmetika s kyselinou hyaluronovou je určená pro intenzivní hydrataci pokožky. Středně molekulární kyselina hyaluronová podporuje okamžitou hydrataci a nízko molekulární kyselina hyaluronová zajišťuje hloubkovou hydrataci. Trojí účinek doplňuje hydromanil, který napomáhá zadržování vody v krému. Ženy tuto řadu milují pro jemnou konzistenci a krásné vůni po použitých bylinkách - růži a čaji.

Hydratovat pokožku nám pomůže Biotter NC HYDRO pěna na mytí obličeje, denní a noční krém, sérum a hydratační oční krém.

Funkční dermokosmetika pro pleť vyžadující speciální péči je zastoupena v řadách ATOPIS, ACNE, REDLESS a REPAIR

Výhradní zastoupení pro ČR: BIOTTER PHARMA s.r.o.

Dermokosmetika Biotter NC je dostupná na https://www.biotterpharma24.cz nebo ve vybraných lékárnách a lékárenských e-shopech.