Boj se striemi a celulitidou

18.06.2021

Strie a celulitida - řešíme je všechny. Přestože je běžné, že se v našem životě objeví, usilovně se snažíme najít ty správné kosmetické opraváře, kteří se postarají o to, aby naše pleť opětovně rozkvétala a znovu získala svůj mladistvý vzhled. Cesta k dokonalé pokožce ovšem nemusí být vůbec trnitá. Snadné řešení se totiž ukrývá v malém zázraku přírody - kmenových buňkách!

Kmenové buňky - malí přátelé naší pokožky

Kmenové buňky hrají v životě každého z nás důležitou roli. Právě ony se podílí na tom, aby naše pokožka nijak nestrádala, byla plně vyživená a snadno se hojila. Jakmile dojde k nějakému poranění, obratem pracují na regeneraci pokožky, kterou vzápětí elegantně opraví. S rostoucím věkem se ale kvalita i počet kmenových buněk podstatně snižují. Přestože se z organismu nikdy zcela nevytratí, občas je zapotřebí přizvat k nim na pomoc šikovnou posilu. Kvalitní kosmetiku s obsahem přírodních kmenových buněk, která účinně podpoří opravu viditelných nedostatků pokožky a navrátí jí zpět ztracený půvab.

Více než dva v jednom

Přírodní dámská kosmetika značky Onclé s láskou a luxusem pečuje o všechny ženy, kterým chce od srdce dopřát to nejlepší. Zřejmé je to nejen na složení, jehož součástí jsou vzácné oleje a rostlinné kmenové buňky AKOSKY®APIUM, které se kompletně starají o hodnotnou výživu a hydrataci pokožky, ale také opravují nedokonalosti v podobě strií, jizev, vrásek i celulitidy. Veškeré produkty jsou navíc navrženy tak, aby se perfektně postaraly o vaši pleť a také pokožku celého těla, čímž výrazně ušetří váš čas. Ve dne i v noci.

Nedělejte si ze svých nedostatků zbytečné vrásky. Svěřte se do rukou prémiové značky Onclé, která vás zahrne luxusní péčí a díky kmenovým buňkám umocní vaši přirozenou krásu.