Břidlicový povrch Slategrain – designová novinka značky Hörmann

13.10.2021

Břidlicové povrchy jsou designově vytříbené a odolné. A také módní a žádané. Najdete je pouze v nabídce společnosti Hörmann, kde je nejnovějším přírůstkem tohoto typu povrchů Slategrain.

Moderní garážová vrata by měla být nejen funkční a snadno ovladatelná, ale zákazníci požadují také současný design a vysokou kvalitu. To vše jim zaručí břidlicové povrchy, které jsou stále oblíbenější.

Na tento trend reaguje společnost Hörmann, přední evropský producent vrat, dveří a pohonů, novým povrchem Slategrain. Jeho atraktivní reliéfní břidlicová struktura je výsledkem vysoce kvalitního zpracování a osobitý vzhled je v souladu s nejnovějšími designovými trendy.

Povrchy Slategrain jsou určeny pro sekční garážová vrata v provedení M a L s drážkou. Péče o každý detail i sladění křídla vrat se zárubní zaručují celkově harmonický vzhled.

Hörmann nabízí v současnosti tuto novinku za zvýhodněnou cenu a od 1. července letošního roku také v široké paletě módních barev.

Více informací o povrchu Slategrain a celém sortimentu společnosti Hörmann získáte na www.hormann.cz,   v podnikové vzorkovně ve Středoklukách u Prahy a také u autorizovaných prodejců v jednotlivých regionech